• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x hoparlörü kaç para?

• Konbuyu başlatan piynst
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 10K

piynst

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x
Arkadaşlar pa3x hoparlörleri ayrı satılıyor, fiyatını bilen var mı? Bir de 5 oktav ile 6,5 arasında, oktav farkı ve hareketli ekran dışında fark var mıdır? Mesela: tuşesi aynı mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Cevap: pa3x hoparlörü kaç para?

Hopörlör 300 euro civarı. 76 tuşun içinde 80 mb hardisk, 61 de 4,5 mb flaş disk var. Hareketli ekran hariç başkada fark yok. Tuşlarda aynı. Yarı ağırlaştırılmış.(Tuş sayısını unutmayalım. 61-76)

Teşekkürler Mustafa hocam.

76 tuş 17 kilonun üstünde, 61 tuş ise 14 kilonun üstünde..

tuşların ağırlaştırılmış olması çalarken biraz yorucu olmazmı??

ben aldım 76 tuşlu prosunu 16 gün kaldı bende beğenmedim site üyesi ümit kaynak isimli arkadaşa verdim tuşları oldukça sert aletin hopörlör fiyatıda 300 euro civarı mustafa abinin dediği gibi

850 tl gibi bir rakam ona vereceğine referans almanı tasiye ederim..

850 tl gibi bir rakam ona vereceğine referans almanı tasiye ederim..
Haklısın Hakan kardeşim, bende o parayı vermeyi düşünmüyorum. Bir yerde 2.el 3xpro+ hoparlörleri ve ce usb var. Onun istediği rakamı değerlendirebilmek açısından araştırıyorum.

Bende 76 pro var speakerli sen al cal bak baska bir kalavyeyi gozun gorecekmi nede olsa pro yani professional tus hassasiyeti calabilen icin super oyle denildigi gibi agir falan degil hoperlerden saund super naturel sesler cikiyor speakerin altinda sub var bas saund desen muhtesem roland 800 1000 roland va7 solton korg i30 korg pa1x korg pa2x pro bunlarin hepsini kullandim ve simdi korg pa3x pro hepsini bir araya getir bir pa3x pro etmez

Bende 76 pro var speakerli sen al cal bak baska bir kalavyeyi gozun gorecekmi nede olsa pro yani professional tus hassasiyeti calabilen icin super oyle denildigi gibi agir falan degil hoperlerden saund super naturel sesler cikiyor speakerin altinda sub var bas saund desen muhtesem roland 800 1000 roland va7 solton korg i30 korg pa1x korg pa2x pro bunlarin hepsini kullandim ve simdi korg pa3x pro hepsini bir araya getir bir pa3x pro etmez

Pa3x ile pa3x pro'nun klavyesi farklı mı?