• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x için hangi seti almalıyım

hakants

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa600
selam arkadaşlar
pa 3x pro veya düz alıcam.fakat hangi seti almalıyım kararsız kaldım
kullanan arkadaşlar ne tavsiye eder. ce-usb ile hakan usb arasındayım ikisininde demolarını dinledim pek bişey anlamadım. bu arada pa3x alırken 256mb ramde al diyorlar yardımlarınızı bekliyorum. saygılar

Cevap: pa3x için hangi seti almalıyım

Valla ne diyeceğimi bilemiyorum yapabiliyorsan toplama yap ama hazır setler de güzel yani kullanışlı...

1.BAju usb star set (Ayhan TOPÇU)
2.Hakan 3x set (Hakan ÇEBİ)
3.emo usb 2 (Mustafa YİĞİT(SATIŞ))

Kardeşim,sevgili abilerimiz her türlü destek ve hizmet vermekte ve devamlı demo larını sunuyorlar onları dinle gerçekten seni tatmin edebilecek bir set varsa düşünme al.Ayrıca bu işe gönül vermiş kişiler ve bu işten para kazanıyorlar yalnış bişey yapacaklarını sanmıyorum...

güzel kardeşim bende yeni alet aldım 3x 256 ram şimdilik usb almam söz konusu değil fakat ona yakın saundlar elde edebileçeğin karma set yapmam mümkün biraz zaman istiyor fakat illada usb alacam diyorsan baju daha ağır basıyor şimdilik

Ben baju kullanıyorum memnunum

baju usb fiyatı nedir.

emo2 al pişman olmazsın

Ben NM SAUNDTA USB tvsiye ederim cok ince calisilmis ciddi anlamda sesler ritimler harika..

Bütün demolarini burdan dinle kendin karar ver diger usb leride dinle .kendin dinlemeden karar verme. sonunda evah dememen icin :))

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ce Exb den şaşma derim ama sen bilirsin birazda tarzına bağlı ama bu işi bana göre en iyi yapan Cüneyt ertaç piyasadaki Usb lerin yüzde doksanı da Ce exb