• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x kemençe horon uzman1972

uzman1972

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
FERRARİ PA3X ce ex usb
3x te olan kemençe sesi ile horon yaptım..aslında demo yapmıcaktım ama ,arkadaşlar msn de bunu burda paylaşmamı istedi.onları kırmadım

Cevap: pa3x kemençe horon uzman1972

yaşar abi nerelerdesin sesin soluğun çıkmıyor ya :) çok güzel bir demo olmuş.. kemençe sesi orjinal gibi çok beğendim.. eline sağlık abi..

muhtesem abi orjinal olsa bukadar olur

Kemençe sesi gerçekten çok hoş geliyor. Bu ses hangi sette var?

abi orjinal kemençeden bu kadar orjinal kemençe sesi çıkmıyor, :D işte korg pa 3x ve yaşar abi
ellerine sağlık teşekkürler

arkadaşlar hepinize öncelikle teşekkür ederim,sağolsınız.kemençe sesi ce ex usb,den..daha çok bomba seslerim var...zamanı gelice onlarıda yaparım bi ara..vuralcım bana nerlerdesin diye sormuşsun.inan şu nete giriyosam sevgili dostlar için giriyom,yani sizler için.ama sanal alem beni tiksindirdi.dost bildiğin çakal çıkıyor....o yüzden bıktım artık..tekrar teşekürler dostlarım...

abim sen boşver milleti burda bizbizeyiz.. kim nederse desin kim ne yaparsa yapsın.. bizim sevgimiz saygımız var birbirimize.. aynı düşünceler benide sıkıyor bazen ama pire için yorgan yakılmaz :) özletme abi kendini...

üstad nerelerde kaldınya?kulağımızın pasını aldın yine.süper ötesi olmuş saygılar,abi gerçek kemençe değil demi :D:D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Eline sağlık Yaşar kardeşim seni aldık artık karadeniz bölgesine çok güzel ....

gökhancım ses pa3xden çıkıyor,yorumun içinde çok teşekkür ederim,sağolsın..ademcim sanada çok teşekkür ederim.sağolsın..aynen valla karadenizli oldum:)