• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x Le yi nasıl bilirsiniz

• Konbuyu başlatan lkrts
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

lkrts

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron XD9,sx3000,pa80,pa500tr,pa600,pa900,pa3xle,pa4x,
arkadaşlar pa600 kullanıyorum ikinci el 3x almak istiyorum ama fiyatlar çok yüksek geliyor. bu sebeple sıfır 3xLe almaya meylim var. pa900 ile pa3xLe nin sıfır fiyatları aynı. pa900 kullanan arkadaşlar neden 3xLe tercih etmediler aceba bilmediğimiz bi eksi yönü mü var aletin. bilen ve kullanan arkadaşlar fikirleri ile yardımcı olurlarsa sevinirim. şimdiden çok teşekkür ediyorum herkese.

Cevap: pa3x Le yi nasıl bilirsiniz

alabilirsen 3x all 3efek var arti 512 rem alanı oluyor sıkıştırma ile 3x lee pa900 aynısı sadece tuşe var kasa var gerı aynı

3x Le alma dostum biraz zorla 3x al..Zaten aralarında 1000 lira kadar bir fark vardır aşağı yukarı

temiz 800 al keyfine bak :) 256 ramli :D:D temiz yok deme biliyosun mevzuları :D

Merhaba Dostlar Şimdi Ben Pa3x 61 Tuş Kullanıcısıyım Benim Alet Çöp Oldu Pa 3x Le Düşünüyorum Fakat Bazı Sorularım Olucak

1- 3x kullanıp sonradan Le ye geçen arkadaşlar varmı aramızda aralarında tuşe farkı varmı çünki ben çok hafif tuşe kullanamıyorum bana oyuncak gibi geliyor bu pa 900 ler 500 ler aslında 3x bile hafif geliyor gerçek piano da çaldığım için düzenli ama nisbeten idare ediyor yani ben şimdi bir 3xle alsam 3xden geçmiş birisi olarak bu cihazın tuşeleri bana hafif gelirmi bunu deneyimleyen değerli hocalarım yardımcı olursa çok sevinirim

2- 3x de hali hazırda kullandığım yıllardır ihtiyaclarıma göre düzenlediğim ritim ses vb yazdığım değiştirdiğim CE EXB kilitli setim var ben bu seti Le de kullanabiliyormuyum malum duyduğuma göre 192mb falan rami varmış hani ben dışardan çok sample yüklemesi yapmadım setin soundlarıyla ritimlerini yeniden yazarak manipüle ederek kendimce düzenlemeler yaptım sıkıntısız geçiş yapabilirmiyim ?

3- 3x ile 3x le arasında sound farkı varmı varsa çokmu fazla ?

4- 3x ile le arasında malzeme kalitesi farkı varmı anladığınız üzre ben biraz sert kullanıyorum istemsiz bu switch ler tuşlar elimde kalırmı arıza vs verirmi kırılma falan olurmu ?

evimde gerçek boyutlu gerçek piano tuşeli bi elektronik pianom var bununla klasik eser çalışıyorum bazı sahnelerde gerçek pianoda kullanıyorum 3x 61 tuşum olduğu için elim kolum bazen olmayan tuşlara gidiyor sıkıntı yaşıyordum aslında gözümde 3x pro vardı ama bozulana kadar çokta üstüne düşmedim idare ettim şimdi 3x pro ların temizlerinin fiyatları uçmuş durumda o yüzden alternatif olarak 76 tuş olduğu için le düşünüyorum bu sorduğum sorulara internette net bir cevap bulamadım deneyimleme şansımda olmadı herkez birşey söylüyor kimisi çöp almayın diyor kimisi çok memnun açıkçası bana 3x kullanıp sonra le ye geçmiş veya ikisinide kullanmış olan birilerinin yardımcı olması gerek bilen hocalarım varsa yardımcı olurlarsa çok mutlu olurum herkeze sağlıklı günler diliyorum saygılar ...