• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x pas sorunu

hakan-çebi

**Vip**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.hakancebi.com
Enst.
tuşlu çalgılar
selam, cihazın sağ ve sol tarafındaki ince metal plakalarda paslanma oldu. aynı sorunu yaşayan başka kullanıcılar da var. daha önce dikkat etmemiştim, bugün farkettim. siz de kontrol eder misiniz?

Ekli dosyalar

• IMAG0015.jpg
    IMAG0015.jpg
    100.2 KB · Görülen: 272
  • IMAG0017.jpg
    IMAG0017.jpg
    82.6 KB · Görülen: 280
  • IMAG0018.jpg
    IMAG0018.jpg
    82.8 KB · Görülen: 235
Cevap: pa3x pas sorunu

aynı yerler bendede komple paslandı korgun bunu düzeltmesi lazım tek paslanan o ince plakaların ince kenarları o bölünleri toplatıp yenilerini paslanmayan metalden yapmaları lazım ana kasanın maddesinden olması lazımdı yan kapaklar inş düzeltirler. dtl duy sesisimizi

korg müzikten anlıyo ama malzemeden anlamıyo.

girer benim 800de kolon sacları paslanmıştı garantiden değiştim şimdi 3x imde kenarlarının boyalar attı

aynı olay bende de var yaa yazıklar olsunn. bi ton para verdikk günahtır.

sayın arkadaşlar, bu pas sorununu nasıl halletcez, yardım edebilrimisini. o paslanan parça deişiyormu. lütfen yardım istiyorum. teşekkür ederim

bişi olmaz hepsi aynı bu model böle satrken sorun olmaz kanatindeyim

Selam arkadaşlar.ne yazıkki aynı sorun bende garanti bitince ortaya çıktı 3 x in kronik sorularından biri ama giderilmeyecek bi sorun olduğunu sanmıyorum fakat korg bu taşın altına elini sokarmı tabiiki hayır.çünkü onların tek düşüncesi bugün ne satsak politikası öyle olmasa 3x gibi en üst modelinde hala bizi 256 ramle uğraştırmazdı bu yan ince metaller ve ram harici çok güzel bir alet kalite olarak ama bu kaliteye bu pas olayı pek yakışmadı ramden bahsetmiyorum artık zaten bahsetmekten bıktık bir yamaha kadar olamadılar