• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x ses çıkışı için aktif kolon alacağım...

pymmemo

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x & pa800
değerli hocalarım pa3x pro klavyemden ses çıkışı alabilmek için aktif 10" hoparlör alacağım.ses sistemim çalıştığım salonda kurulu olduğu için evde ses çıkışı almakta zorlanıyorum.bilgisayar kulaklığı vardı ama ondada istediğim saundu alamıyorum.sizlerin tavsiyelerinizi de bekliyorum.aktif kolondan ziyade behringerin ucuz professional kulaklıklarıda var onlardan isteğim tadı alabilir miyim?

Cevap: pa3x ses çıkışı için aktif kolon alacağım...

Sennheiser mx 170 al. 30 tl. SOnra gel sonucu burda yaz. :D

teşekkürler umut hocam.aklımda bir düşünce daha var.ses sistemim salonda kurulu olduğu için evde klavyeden ses almaktan zorlanıyorum ve özellikle kış sezonunda saalonda düğünün olmadığı günler proğram gelebiliyor.tabi ki de salonda ki sestemi çıkarmam zor olacağından öyle proğramlarada gidemiyorum.hem evde hem de ufak çaplı çalışmalar için 2. bir ses sistemi kurayım diyorum.salonda dynacord&ev sistemim var.onların yerini hiç bir şekilde tutmaz ama behringerin 12" plastik kasalı hoparlörleri ve ucuz küp veya powermikserleri var.siz ne düşünürsünüz bu konuda?

Burada da üye olan efeler00, behringerin 12 inç aktifini aldı ve cok memnun. Arıca sahnede monitor olarakta kullanıyor banada tavsiye etti. bende 2-3 model arasında kaldım.
DB nin cromo aktiflerine de bir bak istersen. ha bu arada tek kabin monodur. bu durumda stereo ses icin yine kulaklık oneriyorum. Al ya bir mx170 30 tl. başka birşey lazım olmaz belki de.

umut hocam bu güzel açıklamalarınız için teşekkürler,fikirlerinize yer vereceğim