• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x slider sorusu!-

• Konbuyu başlatan piynst
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 1K

piynst

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x
Pa3x kullanan arkadaşlar, slider mod'u hangi konumda kullanıyorsunuz?
Cihazımda pa800'de kullandığım seti kullanıyorum, fakat merformansların volumlerinde sorun yaşıyorum. Bazı performans sesleri sonuna kadar açık olmasına rağmen düşük kalıyor, bazıları ise çok yüksek. Program esnasında performans değiştirmek sorun oluyor. Bu konuda bilgisi ya da tavsiyesi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Cevap: pa3x slider sorusu!-

global-menu-controllers- 2 ci sayfadaki assignable sliders kısmından ben en sondaki 8 nolu slideri keyboard expression yaptım. en sondaki slider 3 upperi de aynı anda kısıp yükseltiyor. tavsiye ederim.

global-menu-controllers- 2 ci sayfadaki assignable sliders kısmından ben en sondaki 8 nolu slideri keyboard expression yaptım. en sondaki slider 3 upperi de aynı anda kısıp yükseltiyor. tavsiye ederim.

Teşekkür ederim kardeşim, deneyeceğim. Seviyesi 127 olmasına rağmen bazı seslerin düşük kalışını anlamış değilim.

Malesef o problem alt model korglardan yüklediginiz setlerde yapar. Bunun icin tüm seslerin yüksekliklerini 3x te tektek ayarlayıp write yapmanız gerekiyor. Sesler mutlaka birkez elden gecmeli. Ondan sonra sorunsuzca kulllanırsınız.