• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa3x tarık set.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Pa3x tarık set.

ritimleriniz alete yüklenmiyor hata veriyor alet neden acaba

link güncellenmiştir

neden yuklenmiyor? Yardimci olurmusun?

medyum dostum ben burdan idirip deniyorum yüklüyo bazı sesler ve rtimlerde pax yada pa files olmadığı gibi msj veriyo alet ama genelinde çalışıyoo set albayrak modern sete 3-5 değişiklik yapılmış 3x global ayarı kendi kullanımıma göre yapılmış durumda başka fark yok saygılar dostum

Tesekkurler, ben de yuklenmiyor derken o kismini yuklenmiyor demek istemistim, bu bir pa dosyasi degildir diyor ingilizce, aslinda yukluyormus evet. cok tesekkurler..

Bi sorum olcak, yukluyorum ama sesler yuklenmiyor sanki sadece ritimleri yukluyor gibi, tek tek mi yuklemem gerek? Mesela Turku Aksak ritminde Grup yaylar, ZurnaFatih, BaglamaRaporsuz falan yaziyor ama hic kimi bos gorunuyor kimi de sacma sesler cikariyor, bu neden kaynaklaniyor? Lutfen yardim edermisin cok sevinirim

medyum dostum 1-2-3-4 sts deki sesleri diyosun sanırım açıkçası onları bende bilmiyorum muhtemelen o sesler ismi farklı yada setten sildim demekki yanlışlıkla o yüzden dir ama direk ses bankalarındaki seslerden çalışmayan ppek yoktur o şekilde kullanabilirsin sts deki seslere düzenleme yapmadım onları kendine göre değiştirip kaydetebilirsin pratik olsun istersen

Anladim, ozaman bosa uzulmusum, sorun yokmus :) Evet diger sesler hemen hemen %99 calisiyor, sts ve user kisminda duzenlemeler yapmam gerek sadece. Tesekkurler icimi rahatlattin

Tarik senin bu setini en az 10 kisi daha paylasmis farkli isim altinda paylasmislar. Set aynen seninki gibi ama isimler farkli, STS'lerdeki sesler de bozuk. STS'lerin saglam oldugu halini de paylasirmisin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...