• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa3x Türkiye tanıtım videosu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Pa3x Türkiye tanıtım videosu

evet arkadaslar pa3x ,i aldim yok yok bence denemeden yorum yazmak pek inandirici olmaz ,saygilar.

neden bir şeyi ifade etmekten tam ifade etmekten kafalardaki soru işaretlerini giderecek yanıtlardan kendimizi uzaktutarız anlamadım gitti...eğitimmi zayıf ifadelerde bi kastırma
anlamadım gitti ..............
anladık klavyeyi aldın iyi güzel güle güle kullan daaaaaa
kaç paraya aldın..
aletin üzerindeki bahsettiğin farklılık neler
ulen karı olsaydım bide hamile olsaydım çocu düşürcem ya.

you understand )))

neden bir şeyi ifade etmekten tam ifade etmekten kafalardaki soru işaretlerini giderecek yanıtlardan kendimizi uzaktutarız anlamadım gitti...eğitimmi zayıf ifadelerde bi kastırma
anlamadım gitti ..............
anladık klavyeyi aldın iyi güzel güle güle kullan daaaaaa
kaç paraya aldın..
aletin üzerindeki bahsettiğin farklılık neler
ulen karı olsaydım bide hamile olsaydım çocu düşürcem ya.

you understand )))

arkadaşım madem o kadar çok merak ediyorsun aleti istanbuldasın zaten gider İstanbul Tünel deki Mega müzik yada Can elektroniğe orda aleti adam gibi incelersin.Sana burda özelliklerini analatan kadar git diğer forumları araştır orda inceleyenler yazmışlar özelliklerini.Bende senin gibi çok emrak ediyordum gittim inceledim ve ne kadar dehşet bir klavye olduğunu gördüm ve siparişini verdim.5 oktav fiyatı 2750 eu, 6.5 oktav ise 2850 euro.

kardesim ne meyve si parasi ile netice calmada okumada is biter teknoloji lüks ce bolbol mp3 calin adamlar e 70 ile bomba müzik yapiyorlar coguda dügmeye basiyor ondan sonra müzisyenim diye geciniyor ben ne koftiler gördüm gecin bu isleri

Yine kaç kişi alacak bu cihazdan da ekranında doğru düzgün Dm6 , A sus gözükmeden, çoğu kaliteli sesi seslendiremeden bozulacak :) hehehhe

Pa3x çıktığına göre yakında Pa8000 de çıkar :)

yaw insaf bu video ya türkiye tanıtım videosu diye başlık atmış vatandaş

sadece pa3 x i 1 dakika gıdıklamış hepsi bu

başlığın sebebi türkiyede çekilmiş olmasıdır (ama seni çok rahatsız etmiş anlalşılan)
Pa3x te çiftetelli 2/4 varda adamlar mı çalmadı
cihaz türkiyeye geldi ve deneme olarak video çekildi. face de 9/8 versiyonları var izlersin çok merak ettiysen

Ne den Bu Kadar zorunuza gidiyor bu aletin piyasaya cıkması yahu bırakın alet b,r satışa cıksın ondan sonra yorum yapın bu resmen bazı kesimlerin zoruna cıkmış bırakın bu işleri yahu gereksiz Muhabbetlere gırıp insanın canını sıkmayın Konu Kapatılmıştır

ÇILGIN MÜZİK

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...