• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa3x türkü "Halil İbrahim"

islam01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron xd9 plus4
Pa3x ce exb ile yaptığım kısa bir demo.

Cevap: Pa3x türkü "Halil İbrahim"

halil ibrahim türkü demişsin ama yabancı parça çalıyor!?bir yanlışlık oldu galiba?:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Linki kontrol ettim sorun yok. Parça Musa Eroğlunun Söylediği "Halil İbrahim" Parçası:)

link hatalı tekar bakın yabncı mzik calıyo

bu yaşıma kadar böyle bir " halil ibraam" dinlemedim. çığır açmışsın kardeşim..

link hatalı tekar bakın yabncı mzik calıyo

Arkadaşlar defalarca linki kontrol ettim sorun yok. Nerden yabancı müziği dinliyorsunuz ben de anlamış değilim.
Linke tıkladığınızda karşınıza çıkan sayfada müziği dinlemek için neler yapmanız gerektiği aşağıda eklediğim resimden bakabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    141.6 KB · Görülen: 199

Arkadaşlar defalarca linki kontrol ettim sorun yok. Nerden yabancı müziği dinliyorsunuz ben de anlamış değilim.
Linke tıkladığınızda karşınıza çıkan sayfada müziği dinlemek için neler yapmanız gerektiği aşağıda eklediğim resimden bakabilirsiniz.

tamam ...ama çalan müzik yabancı :):) ne yapabiliriz başka diye düşünüyorum ..ama sen tekrar yükle istersen olmuş işte bir yanlışlık..enteresan.... ilk kez şahit oluyorum bende..:):)

Bende yabanci muzik bile calmiyor malesef :)

Sorunun sebebi anlaşılmıştır arkadaşlar:) soundcloud sitesi sadece internet explorer de düzgün açılıyor. Google chrome ve mozilla da açılmıyor. İnternet explorer de açmak gerekiyor.