• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa3x yeni piller hakkında!

hakan-çebi

**Vip**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.hakancebi.com
Enst.
tuşlu çalgılar
selam, kendi klavyemde halen eski pili kullanıyorum. dünya genelinde yeni pillerinde arızalı olduğu yönünde söylentiler var. yeni pil kullanan arkadaşlar bilgi verirseler sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Cevap: pa3x yeni piller hakkında!

hemen değiştir hakanım org açıldıgında 5-6 saniye org anca toparlıyordu pili değiştikten sonra org açıldığı gibi işleme geçiyor ilk başta hafif tıkanıklık oluyordu duzeldi :)

hemen değiştir hakanım org açıldıgında 5-6 saniye org anca toparlıyordu pili değiştikten sonra org açıldığı gibi işleme geçiyor ilk başta hafif tıkanıklık oluyordu duzeldi :)

eyvallah kardeşim, yakınlarda bi arkadaşta var onda da sorun yok ama genel olarak yorumlar gelse daha iyi olacak. biliyosun bashtsız bedevi olayını :)

bende pil degistirdim ,hic bir fark gormuyorum.nedense?

değişim yaptım herhangi bir fark olmadı

bende değişim yapmadım dtl de tanıdık vardı yanina ram değişimi için gittiğim de kontrol etmesini söledim oda kontrol etti senin ki yeni dedi sıkıntı yok dedi fakat o hani sağ üst köşede uyku modu tuşu var ya o bir iki gün orgu aömadımı yanıp yanıp sönüyor uzun sğre çaldığım da 5 6 saat o ışığın yanıp sönmesi gidiyor ve yeşil rengi alıyor açılmasıda saniyelik değil baya zaman alıyor saniye tutmadım ama 256 mb benim ki bilginize arkdaşlar...

Bende altı ay oldu alalı cihazı 2.ayda götürdüm yine kontrol amaçlı hemde ram değiştirmek için dtl kontrol etti sıkıntı yok eski pillerin bazılarında dediler.açılması pa800 den farksız yani ikisini aynı anda açtığım da sade bir kaç saniye önce açılıyor