• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa50 ritim düzenleme yardım..

furalabi

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa300
bende pa50 var pa80 ritimlerini okutmaya çalışıorum kartsız setleri okuyo fakat kitlerin yerleri değişik gelio ve ritim arıza veriyo. şimdi konu şu: pa80 ritimine her varyasyonda ayrı kitler koyulmuş örnegin var.1 cevo kit+dogdu kit. var.2 çigdem kit+iso kit ... gibi ben varyayon 1 deki kitleri değiştirip kaydettiğim zaman diğer varyasyonlarada aynı kitler gelio ve ritim yine arıza verio her varyasyona dogru kitleri nasıl kaydederim . konu hakkında yardımlartınızı beklıorum şimdiden tşklr

Cevap: pa50 ritim düzenleme yardım..

yardim edenin duvacisi olurum..

akif olayı çözmeye başladım hocam yakında bi set tamamlayıp yayınlıyacam yanlız şöyle bir sorun var şimdide. yeni ritim bulayım derken alete virüs girdi format atmam gerekio eger bu şekilde set yapıp kayıtlarsam virüsüde kayıtlamış olacam diskete. os ve restore disketlerini arıyorum senınde akılnda olsun bilgiye ulaşırsan güzel olur. netten indirdim bu dosyaları. diskete koyup denedim ama hatalı dosya diyor alet. saglam biyerden bulmak gerekıo. çok yakında yeni pa50 convert set hazır Allahn izniyle

insallah .. saolun ya
cok iyi haberler bunlar

bende su isi ögrenim hic durmicam

Moderatör tarafında düzenlendi: