• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA500 cüler yardım

• Konbuyu başlatan ergun
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 3
  • Görülen : 2K

ergun

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA500
arkadaşlar orgun içindekji ritmi başka biryere nasıl kopyalıyoruz bilgisayardaki kes yapıştır gibi???

mesela bir ritimi balroom bölümüne kopyaladım ve biraz işledim şimdi düzünleme için bu ritmi (atıyorum) balroom kısmından silip latin kısmına kopyalamak istiyorum bunu nasıl yaparım???

Cevap: PA500 cüler yardım

ustad pa500 tr bolumunde butun bılgıler mevcut oraya bı bak sıteden cevabını bulursn bnde olmadıgı ıcın cevap veremıyorum

arkadaşlar orgun içindekji ritmi başka biryere nasıl kopyalıyoruz bilgisayardaki kes yapıştır gibi???

mesela bir ritimi balroom bölümüne kopyaladım ve biraz işledim şimdi düzünleme için bu ritmi (atıyorum) balroom kısmından silip latin kısmına kopyalamak istiyorum bunu nasıl yaparım???

öncelikle istediğin ritimi seç sonra recorda bas gerekli düzenlemelerini yaptıktan sonra sağ üstteki tırnağa dokun ordan write style seç ritim bankları gelecek istediğin yeri seç write style yap bukadar

teşekkür ederim kolaymış ama bilmeyince işte...

bir sorum daha olacak bu wah vs .efektleri kullanarak şöyle harika bir elekro sesi yapamadım bu konuda yardım edebilirmisiniz