• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA500 Tr-Roman Karışık Potbori-(Hap koydum vs.)

Cevap: PA500 Tr-Roman Karışık Potbori-(Hap koydum vs.)

güncel demo aleti merak edenler için ...

saol kardeşim ama setimi paylaşmayı düşünmüyorum yorumun için teşekkürler ...

usta haklısın kimse setini paylaşmak zorunda değil zaten sizin elinizdeki seti az çok tahmin edebiliyorum çok şükür benim ihtiyacım yok bendeki set yetiyorda artıyor bile zaten bende deneme amaçlı sormuştum sizde aynı soruyu zamanında sormuştunuz bana setini paylaşırmısın demiştiniz aynı soruyu bende bikaç kişiye daha sordum amacım ben ve benim gibiler setimizi paylaşıyoruz sizde dahil olmak üzere bir çok kardeşimiz yararlanıyor bunlardan dahada paylaşırız sorun olmaz herkes faydalansın ama bakalım paylaşma sırası karşı tarafa gelince ne diyecekler diye merak ettim cevabımı aldım bu benim şahsi görüşümdür teşekkürler paylaşım için

Moderatör tarafında düzenlendi:

aleti merak edenler için güncel ...

usta haklısın kimse setini paylaşmak zorunda değil zaten sizin elinizdeki seti az çok tahmin edebiliyorum çok şükür benim ihtiyacım yok bendeki set yetiyorda artıyor bile zaten bende deneme amaçlı sormuştum sizde aynı soruyu zamanında sormuştunuz bana setini paylaşırmısın demiştiniz aynı soruyu bende bikaç kişiye daha sordum amacım ben ve benim gibiler setimizi paylaşıyoruz sizde dahil olmak üzere bir çok kardeşimiz yararlanıyor bunlardan dahada paylaşırız sorun olmaz herkes faydalansın ama bakalım paylaşma sırası karşı tarafa gelince ne diyecekler diye merak ettim cevabımı aldım bu benim şahsi görüşümdür teşekkürler paylaşım için

katılıyorum abi aynen ben senin demoları dinliodum hep paylaş paylaş paylaştın saolasın işimize yaradı paylaşandan allah razı olsun bizde paylaşıyoruz paylaşılsa ne olacak paylaşılmasa yani ben bu yaşımda her bulduğum seti yaptığım seti vs paylaşıuorum yinede saygı duyarım

Moderatör tarafında düzenlendi:

emir kardeşim açıklamayı yapmiş sağolsun ben yazacaktım bu tür bilgilendirmeleri lütfen yapalım birbirimize daimi yardımcı olmuş oluruz teşekkürler...

saol kardeşim hatırlatman için

pa500 tr merak edenler için güncel ...

Hap koydum da 22.snde başldadığın yerde pitch bandi brz terse çeksen daha tatlı bi nağme olur tavsiye bu arada emeğine sağlık.

tavsiyen için saol kardeşim herkesin zevkine kalmış birşey bu ;)

güncell...