• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa500ort Set yuklemek nasil lutfen yardim.

pynstgyokhan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa500 ORT
Arkadaslar bugun aldim arik korg pa 500ort set nasil yukleye bilirim yardimci olabilirmisiz lutfen cok lazim...

Cevap: Pa500ort Set yuklemek nasil lutfen yardim.

pynstgyokhan hayırlı olsun bende pa 500 kullanıyorum ama tr sorun olan şu tr.nin setlerini sen kullanabilecekmisin tamam birşeylerden faydalanabilirsin ama bire bir olacağını hiç sanmıyorum sistem değişik oryantal kullanan arkadaşlar sanırım bir fikir verirler.

ademsiner kardesim cok saol insallah hayrini gorerim, Bu arada sadece yuklemesini soyleyebilirmisin bana sadeec o lazim sandigim kadariyla TR versiyonun setlerini oyur gibime gelior bi denesem diyorum bir sorun olurmu? Lutfen rica etsem nasil yuklendigini anlatabilirmisin... Saygilar Gokhan

pynstgyokhan seti rardan normal dosya ya dönüştürdükten sonra hapıza kartına yükle ama şunu unutma hafıza kartını yeni aldığında orga tanıt daha sonra media butonuna basarak seti ekranda gör daha sonra seti işaretle open yaparak setin içini gör neyi yüklemek istiyorsan işaretle load yap ekranda yükleyeceğin yer çıkacak işaretle exıt yap ekranda okey çıkacak okeyle yesle tamamdır komple yüklemek istersen seti işaretle load yap okeyle tamamdır kolay gelsin.

Cok saol ademsiner kardesim, kuzen yukledi bir set bilmiorum iyi ritimler cikti super oldu. Tekrar Cok tesekkur ederim.

Kart nasıl tanıtılıyor yardımcı olurmusunuz Yenı aldım klavyeyı tanıtamadım

birde Tek mmc kart mı olması gerekıyor okutmak ıcın
Sd kartı adapterle mmcye cevırdım okumuyor suan

Moderatör tarafında düzenlendi:

pa500 tr Bor Müzik seti hariç seti olan paylaşırsa sevinirm

Herseyı gectık Mıdı caldırırken drum kıtlerı nerden degıstırebılıyoruz yardımcı kımse warmı ?
yardımcı olana sımıdden tesekkurler