• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa500tr demolari

Grup_Ezgili

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha A2000plus+Emo usb
arkadaşlar birkaç demo yaptım pa500 tr ile.merak eden arkadaşlar fikir sahibi olabilirler, çalmama takılmayın lütfen, üst düzey bir kullanıcı değilim ...saygılar...
not:özellikle merak ettiğiniz ritim-ses varsa belirtirseniz vakit buldukça demo yapmaya çalışırım...

Ekli dosyalar

• pa500-fıdayda.mp3
    1.6 MB · Görülen: 311
  • ory-pa500.mp3
    1.7 MB · Görülen: 305
Cevap: Pa500tr demolari

hocam ellerinize sağlık,ses ve rtm çok cılız geldi,kayıtttanmıdır nedır bilmiyorum,
ellerinize sağlık teşekkürler,

paylaşım için teşekkürler

kayıt amator işi arkadaşlar.org miksere falan bağlı değil.kusurlar olduysa affola...

paylaşmak güzeldir hocam,önemli olan paylaşmaktır,hepimizin hataları oluyo malesef,emeğinize sağlık,benim sizden ricam bol elektrolu parça yaparsanız memnun olurum teşekkürler

devam.........

Ekli dosyalar

• cayırda-2-4-pa500-2.mp3
    1.6 MB · Görülen: 221
  • pop-pa500.mp3
    1.7 MB · Görülen: 255

Slm çok güzel bir paylaşım olmuş. pa500tr aslında çok güzel bir alet ama internernette pek fazla demosu yok, yeterince tanıtımı yapılmıyor. güzel demo hazırlamışsın, ritimler güzel nerdeyse pa800'e yakın sayılır, senin sayende pek çok arkadaşın pa500tr'ye karşı olumsuz düşüncesinin değişeceğine inanıyorum. Vaktin oldukça yeni paylaşımlar yapabilirsen pa500 tr nin tanıtımına daha faydalı olabileceğine inanıyorum. Benim için klarnet sesleriyle bir çiftetelli hazırlayabilirsen çok sevinirim..... İyi çalışmalar diliyorum..

paylaşımlarınız için çok tşk ediyorum benimde sizden bir isteğim tabiyki mümkünse vahte roman ritimleri ve zeybek harmandalı ritimlerininde bir demosunu yapabilirmisiniz
şimdiden tşk ediyorum

istediğiniz demoları paylaşacağım arkadaşlar.yorumlar için teşekkürler.hazırda demlar var ama siteye hepsini birden yükleyemedim.2 tane yukledıkten sonra hata veriyor

Grup_Ezgili demolar için teşekürler sana bir tavsiyede bulunayım globalde genel mix var kayıt öncesi klavyeyi tonlarsan daha kaliteli kayıt. elde edersin