• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa500tr. Doğu düğünleri için ritimler

Cevap: Pa500tr. Doğu düğünleri için ritimler

Evt arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucu edindiğim bilgi bu cihaz için yapılacak fazla bişey yok artık set yapan kişiler setlerinin çok çabuk dowloand yapılacagını düşünerek bu işe emek vermek istemiyorlar artık gönüllü insanlara kalmış..şimdi org onların istediği tarzda üretiliyor mesela yamaha,a2000 bu org set kopyalanmıyor bu özelliğinden dolayı set yapan kişi bu org u tercih ediyor..

Pa 500 tr kullanıcılarına tercihim en yapabileceginiz en mantıklısı ya orgu nuzu takas veya satın satmak istemiyorsanız bu org a her setten bir kaç ritim secerek kullanabilirsiniz .dadaş set ,yasin set,zafer set, içinden cımbız ile çekiyorsunuz yapıştırıyorsunuz .

merhaba arkadaşlar.. org un var derdin var..
herşey güzel olacak..

teşekürler

Tesekurlerrrr

arkadaşlar piyasadaki setlerin hemen hemen hepsi aynı ufak tefek değişikliklerle farklı isimlerle yayınlanıyor.içlerinde kaliteli yapılmış olanlar var.Ancak bu işlerden anlayan arkadaşların farklı ritimler veya introlu ritimleri yapmasını bekliyoruz.Biraz daha çeşitlendirmek gerekiyor diye düşünüyorum

pa 500 set ariyorum

teşekkürler