• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA500tr Kullanan arkadaşlar Buraya-Yardımınız LAzım..

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=-dEN7PTnEcw]Fatih Evsen=Korg Pa2x & İlkan Aktürk=Korg Pa500 (Mavi Mavi) - YouTube[/ame] bu videodaki zurna
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=pnEiN-bX01k]Korg Pa 500 - elektro bağlama deneme süperrrr - YouTube[/ame] bu videodaki elektro bağlama

Bu ses tonlarını bu aleti test etmeye gittiğimde bulamadım..Bu sesler yok...

Bu orgu pa800 alamadığım için almak zorunda kalıyorum, bu sesleri orga sonradan nasıl ve nerden atacağım? sample olayı yok biliyorum ama bu sesler edit vs. dedikleri şey olsa gerek..

Lütfen yardım edin pa500tr ci üstadlarm...

bu videodaki sesler olsa pa500tr de bu org düğün için yeterli olur benim kanımca..Ama aleti aldıktan sonra kimse birşey payaşmaz aldığım gibi üzerindeki dandik seslerle kalakalırım diye korkuyorum...

Aranıza bende katılıyorum pa500tr ci değerli üstadlarım

Saygılar..

Cevap: PA500tr Kullanan arkadaşlar Buraya-Yardımınız LAzım..

Selam arkadaşım..

PA500 tr nin üzerinde dandik seslerle ben henüz karşılaşmadım :) ama SD kart üzerinden setler yükleyerek videodaki gibi etkileyici sesleri orga atabilirsin. Hemde çok kolay bir şekilde.

PA500TR download bölümünde Zafer arkadaşımız nasıl yapacağını konu konu süper anlatıyor..Ayrıca Zafer arkadaşımızın veya Seco arkadaşımızın setlerini yüklemen yeterli..Sana gerekli tüm alt yapıyı sağlayacak..Sen aleti al, tüm arkadaşlar hatta ben dahi sana yardımcı oluruz.

vay arkadaş vay zurnaya bak

valla kardeşim çok iyi editleme yapman lazım ama zurna çok süpermiş

Zurna hakikaten süpermiş bulmak laızm bu zurnayı

bu pa500 ü çalan arkadası tanıyan yokmu?