• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa500tr ve pa500 oriantel farkı nedir acaba

gencturk59

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa600 qt
arkadaşlar pa 500 tr ile pa 500oriantel arasında ki farkları bilen varmı acaba
bilgisi olan varsa ve açıklarsa memnun olurum

Cevap: pa500tr ve pa500 oriantel farkı nedir acaba

kardeşim pa500 tr de türk ritimleri ve türk sample sesleri ve yeni kitleri mevcut birsürü türk ritimi ve sesi mevcut pa500 oriental da türk ritim sesler yok farklar kısaca bunlar ....

merak ettiğim konu aslında şudur ikiside hemen hemen aynı alet pa500 tr nin restore backup dosyasını pa500 oriantele yüklersek bu alet pa500tr olurmu restore backup ta fabrikasyon sesler kitler ve ritimler vardır herhalde

olmaz data lar farklı çunku oyle olsaydı adamlar neden 2 ayrı model cıkartsınlar

şimdi pa500 kullanmadığım için çok ayrıntılı bilgim yok fakat pa serisinde olan 80/60 /50 model aletlerde bu olay oluyor hepsini kullandım ve şöyle düşünüyorum aslında model farklı değilki alet aynı oriantelin içinde arap kitleri ve sesleri var ve arap ritimleri var 500tr de ise türk kitleri ve ritimleri var diye düşünüyorum çünkü araplar ne yapsın 9/8 lik ritimi veya harmandalı ritmini ve aynen türklerde bir çok arap ritmi işe yaramaz başka bir konuda batı olan pa500 e pa55 in backup ını yüklemişler ve çalışmış tabi bunlar yazılanlar bunları sorma nedenim satılık bir pa500 or var acaba tr olurmu diye düşünüyorumda