• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa55 kit hakkında

ÇILGIN MÜZİK

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800,musty set
arkadaşlar setlerden 1 ritim seçiyorum yüklüyorum fakat altyapıları çalmıyor bu ritimirin kulladıgı kitleri nerden göre bilirim onlarıda yüklersem sorun çözülecektir diye düşünüyorum fakat bilmiyorum bilen arkadaşlar bi yardım ederse sevinirim

Cevap: pa55 kit hakkında

kit oturtma işlemine başvuracaksın...yüklediğin ritmin üstünde dur...record tuşuna bas.menü tuşuna bas..style element diye bi seçenek var.onu seç..v1,v2,v3,v4,fill1,fill2,ending 1,ending2,intro 1,intro 2...bu saydıklarımı tek tek seç ve kitleri oturt.işlem büyük ihtimal başarıyla uygulanacaktır...başka bir setten ritim aldığın için kit adreslemesi o sete göre ayarlanmış...o yüzden düzenleme ihtiyacı duyuyor...

yorumun için teşekkür ederim 3 haftalık bir pa55 geçmişim var sayenizde kitleri oturmayı set ve ses yüklemeyi öğrendim bu alet çok acayip pa55 çözenler bence başka alet almak için hiç acele etmez diye düşünüyorum. yeni setleri değiştiriyorum ve yayınlıyacagım süper bir set olacak taylan ritimleri ve ritim şovlar var piyasada çok paylaşılmayan set var bence piyasada paylaşmaya açık olsa 2x 3 sene sonra çıkardı. paylaşmaya açık olalım boşa para harçamayalım.

kit oturtma işlemine başvuracaksın...yüklediğin ritmin üstünde dur...record tuşuna bas.menü tuşuna bas..style element diye bi seçenek var.onu seç..v1,v2,v3,v4,fill1,fill2,ending 1,ending2,intro 1,intro 2...bu saydıklarımı tek tek seç ve kitleri oturt.işlem büyük ihtimal başarıyla uygulanacaktır...başka bir setten ritim aldığın için kit adreslemesi o sete göre ayarlanmış...o yüzden düzenleme ihtiyacı duyuyor...

hocam ritimleri oturt diyorsun ama bir tarif etsen.sevinirim

Aynen Arkadaşlar Bu Kit Oturtma Konusunda Acil Yardım Bekliyorum....