• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa55 lesli elktro

umitbaba

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa2x_ce_usb
gw8 de lesli elktro varda pa55de yokmu dinleyenler yorumlasın aşağı yukari ayni kefede sayılırlar hangisini beğencek vatandaşş.....

Ekli dosyalar

• pa55tr.mp3
    758.4 KB · Görülen: 321
Cevap: pa55 lesli elktro

hocam ellerinize sağlık güzel olmuş ama kayıtın kalitesi düşük olmuş biraz,,teşekkürler paylaşıma,bu arada bu leslide güzelde en güzel lesliler elektrolar sitemizde bulunan koray karma sette var,süper sesler,tavsiye ederim isterseniz bi deneyin,

link verebilirmisiniz....?bulamadim

alın size seslerini rtmlerini beğendiğim pa 55 setleri,süper elektrolar lesli bağlamalar var, newname set olan bağlamalara octav + ve ensemble yaparak deneyin dahada güzelleşiyo,bu setlerde emeği geçenlere çok teşekkürler

direk set yazan seti diske yükle diski orga tak,diskten direk rtmleri okutabilirsin,direct fd yazan yere basınca diskteki rtmleri okutabilirsin,,

benim şu an kullandığım set newname yazan seti kullanıyorum,direk set yazan setide diske yükledim onunda rtmlerini kullanıyorum,new name yazan set tam düğünlük set,her parçaya her yöreye gidecek sesler var,beyt.set ise oda çok güzel bi set elektroları rtmleri güzel,macun sesleride çok güzel beyt setde,,bu arada yeni demolar bekleriz hocam kolay gelsin

Ekli dosyalar

• beyt.set.rar
    689.8 KB · Görülen: 123
Moderatör tarafında düzenlendi:

sesi çok kısık kayıt etmişsin paylaşım için teşekkürler.

alın size seslerini rtmlerini beğendiğim pa 55 setleri,süper elektrolar lesli bağlamalar var, newname set olan bağlamalara octav + ve ensemble yaparak deneyin dahada güzelleşiyo,bu setlerde emeği geçenlere çok teşekkürler

güzel rtm ler var cok teşekkurler pa55tr hoşuma gitmeye başladi hafıf kucuk set nevale bool boll

teşekurler eline sağlık hocam