• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa55 yardım

• Konbuyu başlatan tenor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 3K

tenor

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa 2x & pa600qt
selam arkadaşlar extra için pa55 aldım pa60 , pa80 ritimlerini pa55de çalıştırabilirmiyiz yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Cevap: pa55 yardım

yokmu bilen arkadaşlar ?

dostum bildiğim kadarıyla 55 50 60 80 ritimleri kardeş ritimler yani bazı pa80 ritimlerini pa50 rahat okuyordu kit uyumu meselesi kitlerini düzenlemeyi biliyorsan 80 ritimlerini rahat çalarsın

teşekkürler

selamün alykm üstatlarım pa 55 orgum var bir ritimdeki sesi orgun hafızasına nasıl kayıt yapabilirim mesala yk halay müziğinde bir zurna sesi var o sesi orgun hafızasına nasıl yapabilirim lütfen yardım edin arkadaşlar şimdiden teşekkürler

selam arkadaşım biraz geç cevaplamış olacam , belkide yüklemeyi buldun belki orgu sattın bilemem . eğer o sesi orgun hafızasına almak istiyosan yapacağın şey ilk önce seslerinolduğu taraftan( performance) beğenmediğin bir sesi seç sonra o dediğin ritmin altındaki sesi seç sonra write disk in use tuşuna bas eğer isim yazmayı biliyosan ismi yaz sonra enter tuşuna bas tamamdır o ses seslerin olduğu yerde beğenmediğin sesin yerine yüklenmiştir

Ritmin introsundaki sesi istiyorsan intro çalarken track select tuşuyla hangi ses olduğuna bak sonra o sesi bul ve write disk use ile istediğin yere save yap..

slm alkm üstatlarım bende org amatör olarak çalıyom fakat bikaç şeye takıldım ben bütün eserleri re üzerine çalmaya çalışıyorum ama bazı eserlerde çok zorlanıyorum acaba neden olabilir ilk başlarda la üzerine çalıyodum bi etkisi varmıdır birde ÜSTATLARIM RE ÜZERİNE ÇALARKEN EN ÇOK HANGİ AKORLAR KULLANILIYOR BURDAN YAZABİLİRMİSİNİZ ARKADAŞLAR