• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa588 le alakli yorumlariniz

• Konbuyu başlatan akif058
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 2K

akif058

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa50 sd, Baglama
selam,

arkadaslar pa588 fena alete benzemio

bu orgla ilgili bilgilerinizi paylasabilirmisiniz ..

tesekkürler

Cevap: pa588 le alakli yorumlariniz

pa588 mi Kardeş öyle bi alet yokki pa500 desen neyse. Şaka şaka. Kardeşim valla ben ketroncuyum ama sana nacizane tavsiyem mümkünse paranı biraz daha biriktir pa800 al. Hem bildiğim kadarıyla pa500 piyasada fazla tutulmayan bir cihaz. Yani alması sorun satması başka sorun. O yüzden iyi düşün derim.

aaa kardeş pardon yaa. Pa588 diye bi cihazın olduğunu bilmiyodum netten baktım şimdi. Özüer dilerim Korgcu deilim zaten pa588 ide ilk defa duydum. Neyse ama hiç bilmediğim bi cihaz.

pa588 mi Kardeş öyle bi alet yokki pa500 desen neyse. Şaka şaka. Kardeşim valla ben ketroncuyum ama sana nacizane tavsiyem mümkünse paranı biraz daha biriktir pa800 al. Hem bildiğim kadarıyla pa500 piyasada fazla tutulmayan bir cihaz. Yani alması sorun satması başka sorun. O yüzden iyi düşün derim.

bence yanılıyorsunuz hocam,pa 80 ve 55 tr nin yerini pa 500 tr aldı,bende kullandım,süper bi cihaz,kullanıcı sayısı oldukça yüksek ve şu an herkes pa 500 tr sıfır alıyo,ritimleri saundu çok güzel,

pa 588 hakkında fazla bilgi sahibi olan yoktur,belki kullanan vardır size bilgi verirler,alttaki linkleri kontrol edin gereken bilgiler var

Moderatör tarafında düzenlendi:

batı alete benziyo bu linke bakabilirsiniz merak edenler için

görsellerden fotoğrafına bakmıştım altında dijital piano diye yazıyodu. İlginç bi alet Zaten klavye dizaynına baktım tıpkı piyano gibi org gibi deil yani. Belkide stil olarak orga benziyordur. Çözemedim cihazı

bence yanılıyorsunuz hocam,pa 80 ve 55 tr nin yerini pa 500 tr aldı,bende kullandım,süper bi cihaz,kullanıcı sayısı oldukça yüksek ve şu an herkes pa 500 tr sıfır alıyo,ritimleri saundu çok güzel,

pa 588 hakkında fazla bilgi sahibi olan yoktur,belki kullanan vardır size bilgi verirler,alttaki linkleri kontrol edin gereken bilgiler var

aynen zafer kardeşime katılıyorum herkes pa500 tr ye yöneliyo ve gün geçtikçede yeni setler çıkıyo ...

Demolarda BigBand'a bayıldım bir ara cidden sahici orkestra dinliyorum sandım vay be :)

Ama dinlediğim hiç bir demoda elektrogitarlar doyurucu gelmedi aksine çok yavan buldum diğer sesler özellikle nefesliler olağanüstü...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bencede pa500tr guzel bende aldm 2ay önce pa80 alcaktım son anda vazgeçtim 2500 pa80e verene kadar pa500tr al daha iyi 30a yakın set var nette benım tavsiyem işi biliyosan aleti kurcala kendin set yap