• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa60 & gw8?

• Konbuyu başlatan zfr53
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 3K

zfr53

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa60
Arkadaşlar benim Pa60'm var ama artık sıkıldım ritim sıkıntısı felan..internette felan gw8 i dinledim çok hoşuma gitti..özellikle pop ve tekno karadeniz yönünden..leadları felan pa60 taki gibi başarılı olurmu ? acaba pa60ı satıp gw8 alıyımmı?

Cevap: pa60 & gw8?

özel mesaj attım bakarsanız..bi görüşelim..

hiç durma direk al. gw8 de fantom serisinin sesleri bulunuyor. yani lead konusunu düşünmene bile gerek yok. pa60 dan her yönden üstün gw8.

Tavsiye ederim çünkü pa 60 la gw8 i kıyaslamak zaten anlamsız geliyor bana çünkü çıkış tarihlerine bir göz at derim

tabi pa60 ında üstün olduğu taraflar var. mesela ekran, ritim ve ses seçim menüleri, ritim set oluşturabilme, davul kit düzenleyebilme..

bunlar gw8 de yeterince iyi değil. hatta set ve davul kit düzenleyebilme yok.

ona göre düşün al.

arkadaş her ikisini de kullandım.beni dinlersen sat elindekini al pa80 rahat et.nevale bolluğundan insan ne seçeceğini şaşırıyor.dersen ki param sınırlı,o zaman git DTL servisine kart taktır.saygılar....

evet pa80 almaktansa pa60 a kart taktırmak daha güzel. pa80 in iğrenç gri rengindense pa60 ın koyu gri rengini tercih ederim. tabii pa60 kartlıyken pa80 kadar güçlü çıkış veremediği de bir gerçek. tamamen sana kalmış bir olay.

ben de kart yuvası taktırmıştım o zamanlar.türker usta yeni bir kart yapıyordu.o iş yatınca ben de 2000tl.ye kart hariç satmıştım.sıfırla aynıydı.servisteki arkadaşlar o güne kadar oraya gelen en temiz alet demişlerdi.pa80 le arasındaki farkı pa60 ı kartlı olarak çalmak nasip olmadığından bilemiyecem.elindekini satsan istediğin parayı alamazsın.kart takmak en iyisi.

Kartlı PA60 ve Kartlı PA80 in bugüne kadar duyduğum en önemli farkı cihaz çıkışlarında yeterince güçlü olmaması. Yani alet PA80 kadar iyi ses vermiyor.

arkadasım pa60 a 80 in setlerini attim vallahi süper sesler bile manyak ben derimki satma alet süper trakya müzige ve gurubuna çok teşekkürle ellerine saglık pa60 setlerinide verseler daha çok memnun kalacam saygılarımla