• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa60 vs or700tr v1--Sadece Tavsiyeniz-Fiyat yardım

lost__92

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800-1X -YAMAHA S650-A300V2
Değerli üstadlarım öncellikle affınıza sığınarak yardımlarınız ve görüşleriniz için bu konuyu açmış bulunmaktayım..

pa60 ile or700tr v1 arasında kalmış durumdayım...Neden pa80 yada or700 v2 plus düşünmüyorsun diye sormayın..bütçem bu cihazlara anca yetiyor..

or700tr de usb üzerinden ritim-ses atılabilmesi beni cezbediyor ..pa60'tan daha kullanışlı bi cihaz olduğu aşikar ama ileriyi düşünerekten pa60 a kart taktırabilirim maddi durumu düzelttiğimde buda var...

or700tr v1 -1450 tl
pa60-- 1500 tl dedi satan arkadaş(uzaktan akrabam) ama pazarlık ile 1300 e kadar düşürebileceğimi düşünüyorum ve bu cihaz kartsız...

bu fiyatlar sizce normalmi? fiyat konusu kafamı kurcalıyor.. belki piyasa fiyatının üzerinde fiyatlar almış olabilirim..(fiyat konusunda aydınlatırsanız sevinirim)..

LÜTFEN POLEMİK YARATAN SÖZLER İLE KONUNUN KAPANMASINA NEDEN OLMAYALIM...sadece nacizane dost tavsiyelerini ve bilgilendirmelerini almak için açmış bulunmaktayım bu konuyu..sakın or700tr pa60 ı ezer yada pa60 or700 ü döver gibisinden algılanmasın konu...

Cihazı düğünde kullanmak için alıyorum..Tesisat saundu benim için daha önemli..Bu 2 cihazı kullanmış arkadaşlarda tesisat performansları hakkında bilgilendirmede bulunabilirler...

BU VİDEO KARTSIZ PA60 A AİTTİR BİZİM YÖREDEN KENDİ ÇEKMİŞ OLDUĞUM Bİ VİDEO :) BİRAZ KOMİK YÜZÜNÜZDE TEBESSÜM BIRAKIR UMARIM DEĞERLİ ÜSTADLAR

sağlıcakla kalın değerli Trakyamüzik ailesi..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: pa60 vs or700tr v1--Sadece Tavsiyeniz-Fiyat yardım

or700 kullanmadım ama kartsız bir pa60 kullanmaktansa pa55i tercih ederdim oda 1500tl civarı diye biliyorum emin değilim yanıltmayalım kimseyi

or700 kullanmadım ama kartsız bir pa60 kullanmaktansa pa55i tercih ederdim oda 1500tl civarı diye biliyorum emin değilim yanıltmayalım kimseyi

üstad pa55tr bulmuştum aleti birebir incelemek için gittim rezaletti aletin durumu :/ tuşeler çok kötü..alet yıpranmış..

pa55tr den korkuyorum :( pa60 kartsız setleri iş görmezmi acaba? bide sadece disket ile ritim atılıyordu sanırım ?orası zaten apayrı bi sorun..Disket sürücüyü hangi bilgisayarda bulabilecem bu devirde orası ayrı bi sual ama...

parayı toparladık sayılır kış sezonunda bile cihaz bulamadım .(

1600e temız pa55tr bulabılırsın pa60ın pıyasası zayıf gıtmıyo v1 ıyı degıl v2plusa bakarak aldanma ben pa55 tr dıyorum karar senın

1600e temız pa55tr bulabılırsın pa60ın pıyasası zayıf gıtmıyo v1 ıyı degıl v2plusa bakarak aldanma ben pa55 tr dıyorum karar senın

Arkadaşım. Ben senin yerinde olsam hiç düşünmeden OR700TR V1 i alırım, ve (CAN BAŞAR İLE DR-SALIM) Arkadaşlar görüşürüm 200-250 daha üste verim OR700TR yi V2 yaptırım. Sonra ,Oynaya Oynaya kulanırım.

Yamaha SES konusunda çok iddalı bir Markadır.

1450 TL 'OR700TR V1' fiyat iyi..

'piyanistali3460' Arkadaşımız OR700 V1 iyi değil diye yazmış (Neden iyi olmasın? OR700 Fabrikadan çıkarken piyasaya bir tane sürüldü 2-3 değil. OR700 V1 i V2 yaparsın olur biter.

( Bu yazdıklarım konuyla ilgili sadece benim görüşüm.)

sanırım or700tr v1 alacam, pa60 ta kartsız olduğu için disketle filan uğraşmak baya sıkıntı olacak..

piyasa fiyatları konusunda şüphelerim var, acaba daha ucuza bulabilirmiyim?

Bence v1 gayet uygun fiyatta. Ben de ilk pa60 - or700v1 arasında kalmıştım. akor ve fırtınayassin üstadlarımızın önerisiyle gittim serdar abiden (utar muzik) aldım ordan. bir an olsun pişmanlık yaşamadım.Düzlüğe çıktığım ilk fırsatta da v2 plus'a çevirticem inşallah. Tavsiyem Yamaha Or 700 V1 dir.

pa 60 la or 700 v1 arasında kaldıysan or 700 v1 ağır basar pa 60 kartlı olsaydı ozaman değişirdi tabi

Yamaha klavyenin hem sound hemde malzeme kalitesi KORG'a göre daha iyidir. Pa 60 taki ses kalitesi pa 80 den düşüktür. ben pa-55 tr kulandım tuşlar oyuncak klavye gibi ....
ama yamaha tam prof işidir.