• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa60

AYDINERCAN

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 60
arkadaşlar pa 80 nin kartsız seslerini yüklüyorum ritimleri ve sesleri eksik okuyo ne yapmam lazım ramda eksik bişeymi var acaba birde pa 55 şin bakup doyaları pa 60 sa uyarmı

selam tek ritimle sesi yüklemen yetmez onun proğramınıda yükleyecen proğram user1 user 2 user dk
ayrıca pa 55 ritimlerini okumaz çünkü 55 de orjinal kendi kiti var
ayrıca bekle yarın sana pa 60 güzel bi setini vereyim daha ritim aramassın

olay kullandığın setlerden dolayı.aynı şey bendede oluyordu.deneyerek uygun olanları kullanıyordum.örnek olarak cevo kartsız set tam oluyor.saygılar....

Teşekür ederim kardeşim indiriyorum bende 100 tane set var 90 tanesini okumuyor okuyanlarda hep ayni ritimler sikildim aletten sogudum bir hafta oldu alali ben solton x1 kullaniyordum

bunlarında introları okuyor ritimler eksik hep ne eksik acaba

malesef bunlarında inroları okuyor ama bazıları ritim hiçyok akupanyalar var bağzılarınında batı davullar var darbukalar yok ziller yok ne eksik acba aleti tanımıyorum

cevo kartsız seti dene.saygılar.....

ondada sesler bozuk tuşlarda ses yok bazılarında bagzı ritimlerde eksik

bende çalışmıştı.izmitte olsan yardımcı olmaya çalışırdım.bütün cewo kartsız setleri denedin mi.....