• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa600 2/4 deneme

Cevap: Pa600 2/4 deneme

pa600 emo tabanlı bir set yükleyip denedikten sonra bakın nasıl saund geliyo ben denedim bayada sağlam oldu tabi iyi saund almak için orgun ekolayzır ayarlarını iyi ayarlamak lazım çokda temiz bir saund elde edilebiliyor

bu rıt pa800 rıtmı degıl mı usta i serisinin pa 800 dekı rıtmıne cok benzıyor . i serisi calanlar hemen anlar:) ozellıkle zonguldaklılar:)

bu rıt pa800 rıtmı degıl mı usta i serisinin pa 800 dekı rıtmıne cok benzıyor . i serisi calanlar hemen anlar:) ozellıkle zonguldaklılar:)

i serisi degildır rıtım sıfırdan yenıden yazıldıııı

demoyu dinledim. i serisi kitleri çok andırıyor. ama andırıyorum. i serisi kiti demiyorum. o tadı veriyor alet.ellerine saglık.

demoyu dinledim. i serisi kitleri çok andırıyor. ama andırıyorum. i serisi kiti demiyorum. o tadı veriyor alet.ellerine saglık.

alet i serisı olsa i serısı derdıkk :D bırak onu i serısnde boyle tonalr varsa 600 saatyım hemen ben bunuda bırakınn 600 cok ıyı arkadaslar tavsıye ederımm

evet demo çok güzel