• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 aldım,izlenimlerim...

• Konbuyu başlatan pymmemo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 9
  • Görülen : 2K

pymmemo

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x & pa800
kullanmakta olduğum pa800 klavyemin yanına hem 2.klavye olarak hemde ne olur ne olmaz(sonuçta korg kullanıyoruz:) diye pa600 aldım.alet malzeme kalitesi olarak tabiki pa800 den iyi değil ama pa500 ve pa55 den iyi olduğunu söyleyebilirim.banamı öyle geldi bilmiyorum ama tuşeleri benim çok hoşuma gitti yumuşak ve parmakları yormuyor.pich bendi çok nazik ve yumuşak duruyor.ekran ebatı ise pa800 e göre daha geniş ve kolay bir kullanımı var.ce set ise ayrı bir güzellikte olmuş tonlar sesler ritimler introlar harika.yöresel ritimlerin üstünde gayet güzel çalışılmış.pa600 ce set te sanki 3x tınılarını tonlarını alır gibi oldum çünki geçtiğimiz aylarda 3x de kullanmıştım.ben mi bulamadım bilmiyorum ama 3/4 wals bir ritim ne yazıkki sette bulamadım.alet mp3 okuyor ve bunun için fazla bir zahmet gerektirmiyor kullanımı kolay.düşünen arkadaşlara tavsiye ederim...

Cevap: pa600 aldım,izlenimlerim...

hayırlı olsun kardeşim.
allah güle güle kullanmanı nasip etsin.

iş olsun gerisi teferruat...

teşekkür ederim salim abi güzel dileklerin için hep beraber inşaallah...

hayırlı olsun PA-80 satıpta yeni alet almak isteyen arkadaslar da dusunebilirler..sanırım bir setide 2 dk.da yukluyormus..oyleyse işlemcisi de cok hızlı....

korg pa60 aldım kafam rahat hayırlı olsun ustad pa600

hayırlı olsun PA-80 satıpta yeni alet almak isteyen arkadaslar da dusunebilirler..sanırım bir setide 2 dk.da yukluyormus..oyleyse işlemcisi de cok hızlı....

herkeze teşekkürler.evet aletin işlemcisi baya bi seri ve hızlı gibi.bende 800'de var ama 800 eden daha hızlı açılıyor ve set yükleniyor...

kullanmakta olduğum pa800 klavyemin yanına hem 2.klavye olarak hemde ne olur ne olmaz(sonuçta korg kullanıyoruz:) diye pa600 aldım.alet malzeme kalitesi olarak tabiki pa800 den iyi değil ama pa500 ve pa55 den iyi olduğunu söyleyebilirim.banamı öyle geldi bilmiyorum ama tuşeleri benim çok hoşuma gitti yumuşak ve parmakları yormuyor.pich bendi çok nazik ve yumuşak duruyor.ekran ebatı ise pa800 e göre daha geniş ve kolay bir kullanımı var.ce set ise ayrı bir güzellikte olmuş tonlar sesler ritimler introlar harika.yöresel ritimlerin üstünde gayet güzel çalışılmış.pa600 ce set te sanki 3x tınılarını tonlarını alır gibi oldum çünki geçtiğimiz aylarda 3x de kullanmıştım.ben mi bulamadım bilmiyorum ama 3/4 wals bir ritim ne yazıkki sette bulamadım.alet mp3 okuyor ve bunun için fazla bir zahmet gerektirmiyor kullanımı kolay.düşünen arkadaşlara tavsiye ederim...

hayirli olsun ,gule gule kullanirsin insallah,hayirli kazanclarin olur,izlenimler icin tesekkurler.

evet arkadaşım alet gerçekten başarılı ben alalı 3 ay civarı oluyor herhangi bir şikayetim yok alacak olan memnun olacaktır

hayırlı uğurlu olsun, bol kazançlar dilerim...

bende 29 nisan günü korg pa 600qt aldım.Almadan önce forum sayfaların belki 3-4 sefer okudum. videoları 4-5 defa izledim ve en sonunda aldım.1997 den beri birçok klavye kullandım.Şimdi düşüncelerim şunlar:
* cihaz hafif ve pratik
* bilgisayarı biraz bilen arkadaşlar bile orgu çok çabuk kavrayabilir.
* CE seti bende aslında videolardan beğenmemiştim ama aletin başına gidince hiç de yabana atılmayayacağını anladım.
ÖZETLE ALMAYI DÜŞÜNENLER HİÇ DÜŞÜNMESİN HEMEN GİDİP ALSIN ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM. HA BU ARADA ALET TÜNEL CİVARINDA TABİRİ CAİZSE KARA BORSA BENDEN DAHA FAZLA İSTEYENLER OLDU TEK KALDI ELİMİZDE DİYEREK BUNA DA DİKKAT