• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 & pa800 sound farkı

• Konbuyu başlatan udi79
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 1K

udi79

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa600,Ud
selamlar pa600 ve baju usb kullanıyorum sanki baslar gelmiyor acaba pa600 usb sıkıştırıldığı için güzel sound vermiyor olabilirmi pa 800 de daha iyi sound alınırmı benmi ayarları yapamıyorum selamlar

Cevap: pa600 & pa800 sound farkı

PA600 ün kendi hoparlöründen iyi sound alamazsınız. Ama tesisatta düzgün çıkması gerekir..

pa 600u de kullandım pa800 de bana pa 800 daha balanslı geldı teknık acıdan nedenını bılmıyorum ama pa 800 saundunu kendı sınıfında hıcbı cıhazda bulamadım .Murat kardeşimin dedıgı gayet mantıklı geldı...... tesısatta deneyıptemı bu sonuca vardınız ?
ses sıstemınız nedurumda onu bılemem ama pa 800 bana daha al benılı gelıyor

Pa600'ün bassları gümbür gümbür değil.Ses kalitesi hoparlörleri iyi ama basslar araba tesisatı gibi çıkmıyor kastettiğiniz buysa. Tesisatta evet çok daha iyi.Özlemişim o sesi be. Yaz gelsede... :)

tesisatta daha kötü geliyor yalnız sorum pa 600 soundu değil.
baju usb nin içinde her klavye için setler var.pa 600 deki sound ile diğer klavyelerdeki(800-900-3x)
sound aynımıdır.ben basları te3sisatta duyamıyorum dolgun gelmiyor.

Orglarin kendi uzerindeki hoparlorleri cok guclu olmadigi icin muhtamelen yuksek sesde bir sikinti yasamamak adina eko ayarlari oyle yapilmistir,kullandigin setin global ayarlarini kontrol edip kendi kulagina gore degistirip ayarliyabilirsin,
Tesisat olayi ise tamamen tesisatin kalitesine goredir,eger iyi bir tesisatin yoksa istersen t5 i bagla ses yine teneke gibi cikar.