• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

• Konbuyu başlatan lost__92
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 258
  • Görülen : 59K
Cevap: pa600 PİYASAYI ÇOK FENA KARIŞTIRACAK

konuyu açan arkadaş uç noktalara değindiği için banlanmış olsa gerek , videoya baktım ne a2000 nede pa800 ün yerini tutar bu alet

ayni alet yerini niye tutsun :D

kulak ,tarz meselesi ama pa600 den pek hoşlanmadım, pa800 bence şu an en güzeli

Kulak degil
•Enhanced RX (Real eXperience) and DNC (Defined Nuance Control) sound engine offers improved realism and vivid sound
Teknik verileri Pa800 ile ayni hatta pa2x ve 3x de ayni...(3x de maxx audio Fark atar yanliz digerlerine dogru kullanildiginda)
yani teknik olarak duyulacak ses ayni ancak her insanin duyma yetisi birbirinden farklidir dogal olarak ayni duymayabilir...
Baska bir ornek ile 2000 model Tofas Dogan 1.6 motorunu cikartip Kartal a taktiginda motor yine ayni motor cikarttigi yine ayni guc gibi ( tabi kasa agirligindan performans farki olur o ayri ) :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

malesef arkadaşlar fiyatı 1000 euro filan değil. ben almanyadan spariş verdim. düz modeli 969 euro ama Qt 1099 euro orda. kargo filan da ekleyin. parasını pazartesi günü yolladım bir akrabama. ordan postalıyacak şimdi. valla türkiyade firmalar kaça satacak gerisini siz düşünün. ama özellikleri bomba. elime geçince sizlere bilgi vermeye çalışırım. benim Qt gelince bakacaz artık. ama özellikleri çok çok iyi. baya araştırdım. herifler dubayide kullanıyor. ve hatta tüm avrupada. hayırlısıyla bir gelseydi. gün sayıyorum. 1 hafta içinde elimde olur.

Burda Duzu 799pound=951 ero
QT modeli 879pound=1046 ero
QT Turk-arap fabrika sesleri drum kitleri umarim aradaki farka deger degilse koma tuslari icin 100 ero vermeye degmez ;)

Kulak degil
•Enhanced RX (Real eXperience) and DNC (Defined Nuance Control) sound engine offers improved realism and vivid sound
Teknik verileri Pa800 ile ayni hatta pa2x ve 3x de ayni...(3x de maxx audio Fark atar yanliz digerlerine dogru kullanildiginda)
yani teknik olarak duyulacak ses ayni ancak her insanin duyma yetisi birbirinden farklidir dogal olarak ayni duymayabilir...
Baska bir ornek ile 2000 model Tofas Dogan 1.6 motorunu cikartip Kartal a taktiginda motor yine ayni motor cikarttigi yine ayni guc gibi ( tabi kasa agirligindan performans farki olur o ayri ) :)

demoyu dinlediginizde effektler cok aza alındıkı esas sesleri dinleyelim diye
nekardar para o kadar köfte :) bu kadar parayada baya bir köfte var diye düsünüyorum

ben saadece tanıtım amaclı paylasıyorum, bu aletin üstünde pa 600 yazdığına göre pa 600, ne pa 800 ne pa3 nede yamaha nede roland yazıyor ben öyle bir yazı bulamadım. bence her aletin belli bir tını vardır belli bir güzelliği vardır

alet hafif al koltuk altına git, sesler tamam ritimler tamam
bence bu parayı hakeden bir alet diye düsünüyorum

saygılarımla hasan

Sahibinden.com da 1500$ diye ilan verilmiş. Yalnız tüm dünyanın eline geçti eskittiler bile bizim ülkede bişeymi var yoksa bizim ana bayii bizim millete bir süprizle mi çıkacak. (Bu süprizde pek hayra alamet olmayabilir) Nezaman çıkacağı hala belirsiz sanki bizimkiler bişey icat etmişlerde herkesden saklıyolar. Kabak tadı vermeye başlar yakında. Görünüşe bakılırsa 2700-3000tl civarında olacak. Acaba 10 yıllık pa80 lerin 2500 tl lik fiyatları ne olur.

pa 600 'ü beklerken birçok arkadaşımız sinirden diğer markalara yöneldi aldılar bu gidişle bu orgu alacak pek az kişi kalacak bence..

ben almaktan vazgeçtim