• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa600 QT Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

seco_35

Paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800-PA 3X
ALINTI
Arkadaşlar korg pa600 20 şubat 2013 satışa çıkıyor fiyatı 1550$ dolar ayrıntılı bilgi için cumayı bekleyin demo ve videolarda hazırlanıyor 10 numara set ile geliyor bilginize.

Cevap: Pa600 QT Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Gelsin artık.Millete Gına geldi :)

Ben beklemeye alıştım. Pa600 ü bıraktım artık pa900 ü bekliyorum. Pa900 tüm dünya ülkelerinden sonra ennnn sonra 2035 yılında türkiyede... üstelik hazırlanan abuzer set ile birlikte avrubada 5000 euro iken bizde sadece ve sadece herkez alabilsin diye 15000 euro. Şimdiden 5000euro kapora vermezseniz alamazsınız. Biz bayii düttürü müzik... Bunları şimdiden duyar gibiyim. Pa600 için kapış kapış satışa kaçgün var bilemiyorum. Daha önceden 15 şubat deniliyordu şimdi 20 şubat oldu. Mart nisan derken ekim kasım belki ama mocak 2014 kesin çıkacak gibi görünüyor. Niye olmayan orgu bekliyorsunuz ki ortalıkta 2000-2600 tl ye sıfır baba pa80 ler cirit atıyor. ÖYleki 3500 tl istenen pa80 bile var sahibinden.com da pa600 ün bilinmeyen fiyatını geçerek pa800 le yarışıyor artık. Hal böyle olunca pa600 türkiyeye gelmeyecek galiba... yada geldiydi gelecekti falan filan ithalatçı firma fiyat konusunda 2.el ve mevcut stoklarındaki orgları ne yapacağını bilemefiğinden hala kararsız bu orgu piyasaya çıkarmada. Neyapsam da ben bu orglardan vatandaşa nasıl giydirsem hesabı da yapıyor olabilir...

kafamda bu alet vardı a2000 in yanına kardeş ama çok abartıldı ve resmen insan yerine koymadı korg türkiye bizleri bu güne kadar bekletti.. bedava verselerde almam artık

benim kafamda hala var abi çıksın gidip denicem alcam büyük ihtimal :)

ya arkadaşlar bu kadar nesini merak ediyorsunuzki piyasada zaten pa800 var ondaki ritim sesler daha başka mucize olacak bir şey yok ortada tabi şimdiye kadar pa800 alamayıp içinde alt model kullanmanın ezikliğini yaşayan arkadaşlara ucuz yollu pa800 e ulaşma fırsatı heyecan yapıyor olabilir ama gerçekten pa800 kalitesindemi onuda çıksın görelim ama ben tercihimi 10 gün önce a2000 den yana kullandım ve yanına asla pa600 almam ne işime lazımki ayrıca a2000 ni birebir pa800 ile karşılaştırmış test edip onaylamış adamım ben gözümle gördüm kulağımla duydum gersi beni ilgilendirmez isteyen istediğini alır ben bir kere yedim korg kazığını pa55 ile bir daha yemem korgun giriş seviyesinde dediği alt aletini almam.

ALINTI
Arkadaşlar korg pa600 20 şubat 2013 satışa çıkıyor fiyatı 1550$ dolar ayrıntılı bilgi için cumayı bekleyin demo ve videolarda hazırlanıyor 10 numara set ile geliyor bilginize.

bu açıklama kimin açıklaması italatçi firmamı yoksa ana bayii mi yaptı açıklamayı

bu açıklama kimin açıklaması italatçi firmamı yoksa ana bayii mi yaptı açıklamayı

korg yapmışabi yarın bor müzikte aletin tanıtımı var izmir bor müzik facebook sayfasından duyurdu yarın tanıtılacak ve tüm türkiyede videoları demoları yayınlanacak korgun sitesinden 20 şubatta da satışta alet