• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa600 set yükleme yardım

Ünal54

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Pa600
Merhaba arkadaşlar. 2. El pa600 aldım. İçindeki setten memnun değilim. Bir set aldım fakat yüklemek istediğimde yer sorunu yaşıyorum. Eski seti silip yeni seti yüklemek istiyorum fakat beceremedim. Bilgili arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Numaram 0554 193 5454 yer sakarya

Yardımcı olacak kimse yokmu ?

kopmle silmen lazım. ama unuttum yardımdı olur bilen birisi insallah.

sırasıyla bu işlemleri yap media/utility/factory restore tik koy /execute yap işlem bitince orgu kapat sonra aç
setin bulunduğu flash belleği orga tak disk yazan yerde tırnak var oradan USB yi yani flash belleğin içinde bulunan seti ekranda gör ekrandan LOAD de bu kadar

Şimdi kardeşim yüklemek istediğin setin boyutu ne kadar 96 mb gecikse zaten yarım yamalak okur ne kadar eski seti silsende setin boyutu yüksek ise tamm okumaz illa ki havizayi boşalt öyle yükle okur bunlar boş iş kendi setini silmedende org otamatik diyer set yüklenirken eski seti boşaltır eyer setin okumuyorsa setin boyutu yuksektir