• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600 sıkıntı...yardım lütfen

tellisaz

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa900,bağlama
eski pa800 setlerden global silip yükleme yaparken hata vermeye başladı.bende arkadaki tr10 kartı çıkarıp ful format attım ama üzerindeki seti bile yüklerken this is not pafile hatası alıyorum.sizce nedendir

Cevap: pa600 sıkıntı...yardım lütfen

hafıza kartın dosyalar duruyormu ..
dosya hatası veriyor .. bu dosya bulunamadı ..?
hafıza kartını ters takmış olabilirmisn..

eski pa800 setlerden global silip yükleme yaparken hata vermeye başladı.bende arkadaki tr10 kartı çıkarıp ful format attım ama üzerindeki seti bile yüklerken this is not pafile hatası alıyorum.sizce nedendir

Uzerinde bulunan karta asla format atmiyacaktin,o karti artik kullanamazsin ,kart sadece Cuneyt hocanin setini okumasi icindir.

üstadlar ilginize çok teşekürler..
format atmadan önce kartı çıkarmıştım.şu an ki sıkıntı hangi seti yüklersem yükleyeyim pcm leri eksik yüklüyor ve bu pa dosyası değil hatası veriyor.bu hafıza kartı sadece ce set için değil mi

üstadlar ilginize çok teşekürler..
format atmadan önce kartı çıkarmıştım.şu an ki sıkıntı hangi seti yüklersem yükleyeyim pcm leri eksik yüklüyor ve bu pa dosyası değil hatası veriyor.bu hafıza kartı sadece ce set için değil mi
yeniden format atın formatta eksik olmuş olabilir aynı olay benimde 900 de basıma gelmişti full format atınca düzelmişti hiçbir seti yuklemiyordu dediğiniz gibi aynen

teşekürler ilginize arkadaşlar.pa800e çok alışmıştım kurcalamaya.bu biraz kibar anlaşılan:)