• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa600 veya A2000 arıyorum.

Müziksiz Asla

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa600Qt
Sıfır Pa600qt aldık. Konu kilit.

Pa600 veya A2000.

Ilk sahibinden, ev kullanıcısından, garantisi devam eden alet olması tercih sebebidir.

Faturalı olması gerekiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Pa600 veya A2000 arıyorum.

Aslinda yontem yanlis galiba hocam

pa600 ve a2000 i geçen dün aynı tesisata bağlayarak test ettik şimdi pa600 ü olan arkadaş a2000 almaya çalışıyor ilanda vermiştim ama pa600 ün üstüne para çok istiyorlar a2000 için:)

pa600 ve a2000 i geçen dün aynı tesisata bağlayarak test ettik şimdi pa600 ü olan arkadaş a2000 almaya çalışıyor ilanda vermiştim ama pa600 ün üstüne para çok istiyorlar a2000 için:)

Satıyormu diye sormustum ama sen bizi kaale almadın ki :)

dolar düşüyo biraz daha bekle pa 900 alalım

hocam yanlış anladınız :) böyle almak istiyorum diye ilan açınca fiyatı yukarı hoplatmayalım diye dedim,

bu arada bende ya a2000 yada pa900 düşünüyorum, 900 ile 600 arasına sadece memory veya tc helicon farkı yok, 900 ün ses jeneratörü 600 den çok çok ilerde.

hocam yanlış anladınız :) böyle almak istiyorum diye ilan açınca fiyatı yukarı hoplatmayalım diye dedim,

bu arada bende ya a2000 yada pa900 düşünüyorum, 900 ile 600 arasına sadece memory veya tc helicon farkı yok, 900 ün ses jeneratörü 600 den çok çok ilerde.

Pa600'de A2000'de bana çok bile. Şimdilik alacağım birini . Birde pedal :) Birde küçük bir hoparlör.

Adam ilana yazmış "2 ay önce sıfır aldım". Fatura soruyorum "fatura yok seri numarası vereyim DTL'den sorgulayabilirsiniz... O zaman ne anlamı kaldı uyanık :)

Ötekine garantisi var mı diyorum. "Garantisi biziz xxx müzik" diyor. :) Oo o zaman tamam hemen alalım. Alalım da sen kimsin :)

Bir diğeri aynı anda 3 farklı klavye için İlan açıyor. Hepsinin altında açıklamaya aynısını kes-yapıştır yapıyor; "Model yukseltecegim için satıyorum". 2.mesajımda soruyorum Dükkanmısınız? Yok diyor. :)

Bir başkasına klavye ile ilgili bişeyler soruyorum, yanıtlıyor. Peşinden ekliyor "yarın birisi gelip bakacak" diyor. Yarın zaten alamam çalışıyorum. Yapacak birşey yok size hayırlı satışlar. 3 gün sonra ilan aktif. Klavye duruyorsa ilgileniyorum diyorum. Duruyor ama pazartesi bakmaya gelecekler diyor :) Yahu bu şekilde alıcının elini çabuk tutmasını sağlayamazsın. Bu taraftan komik duruyor. Aksine bende diyorumki 3 sefer sordum 3 seferde birisi bakmaya gitmiş almamış, demekki klavyede sıkıntı var. :)

Hele hele 2 tanesi varki enayi arıyor. Açık yazmayacağım. Kutusu bile yok. Birisi başka pa600 kutusuna koyacağız diyor öteki pa900 kutusu var ona koyalım diyor.

Ve daha nice komik sebepler bahaneler... Iclerinde gerçek anlamda dolandırıcı olanlar dahi var.