• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa600 yeni versiyon ( os v120 ) yükleme

Cevap: Pa600 yeni versiyon ( os v120 ) yükleme

malesef o sıkıntıyı ben çok yaşadm. sen istediğin sesi silsende malesef pcm içinde duruyor hiç bir yere gitmiyor. tek çözüm şu: genelde pa800 setinden çevirdiğimiz için önce 800 üzerinde istemediğin sesleri silecez. pa600 de pcm ye müdahale edemiyoruz. keşke bunu bir proğramla filan halletselerdi. ben bu güncellemeden bunu bekliyordum ama çıkmadı malesef. neyse 800 üzerinde setin boyutunu istenmeyen sesleri silerek düşürdükten sonra pa600 e atıyorsun. böylece 102.103.104.105 mb boyutundaki set dosyanızı 60 mb a kadar düşürmüş olursun. daha sonra istediğin kadar sesi yüklersin. tabi yine set giderek şişecektir ama en azından kendi setni oluşturmuş oluyorsun. böyle yani :)

aybars0032 kardeşim zaten dosyayı çıkartıp yüklemiştim ama malesef olmuyor. can elektronikten indirdim ama olmuyor. yüklemedim bende .

malesef o sıkıntıyı ben çok yaşadm. sen istediğin sesi silsende malesef pcm içinde duruyor hiç bir yere gitmiyor. tek çözüm şu: genelde pa800 setinden çevirdiğimiz için önce 800 üzerinde istemediğin sesleri silecez. pa600 de pcm ye müdahale edemiyoruz. keşke bunu bir proğramla filan halletselerdi. ben bu güncellemeden bunu bekliyordum ama çıkmadı malesef. neyse 800 üzerinde setin boyutunu istenmeyen sesleri silerek düşürdükten sonra pa600 e atıyorsun. böylece 102.103.104.105 mb boyutundaki set dosyanızı 60 mb a kadar düşürmüş olursun. daha sonra istediğin kadar sesi yüklersin. tabi yine set giderek şişecektir ama en azından kendi setni oluşturmuş oluyorsun. böyle yani :)

Program ile yapılabilir tabi ama ben kısayol için çözüm aramıştım.Program istiyorsan buyur kardeşim : :)

Pa600QT_Factory_Reset_v120 bu dosya yükledigimizde orgun içindeki SD karta format atmıyormuyuz_?_ ben bunu merak et tim sadece os yüklesek bi sıkıntı olurmu

Selected Pkg files not valid, diyor.. Ne denedimse olmadı bi eksikmi var acaba ? Güncelleme ve factory reset yapamıyorum

dediğiniz gibi yüklüyorum.Yüklemede bir sorun yok ancak yükleme bittiğinde yeni versiyonla açıldığında hiç bir tuş çalışmıyor.PCm leri silin denmiş ama gene olmuoyr.Nerede hata yapıyorum Teşekkürler

usta yaw benim ork bozuldu sanirim bana bu yaziyi cikariyi cannot create form with id 1658 ne yapmam gerek lutfen yardim et

ARKADAŞLAR BU yeni versiyon yüklenince neler değişecek orgumuzda ben hobi amaçlı kullandıgım için orgumu riske atmak istemiyorum ve çok da anlamam bu set ayar işlerinden o yüzden sizin gibi bilgili insanlara sormayı tercih ediyorum.. Teşekkürler simdiden...

ARKADAŞLAR BU yeni versiyon yüklenince neler değişecek orgumuzda ben hobi amaçlı kullandıgım için orgumu riske atmak istemiyorum ve çok da anlamam bu set ayar işlerinden o yüzden sizin gibi bilgili insanlara sormayı tercih ediyorum.. Teşekkürler simdiden...

Bu guncellemeler bir onceki versiyonda olan sikintilari gidermek icindir,fark olarak isim kaymalari duzeltildi,acilista ucusa gecer o kadar...

Yeni versiyon yokmu daha ya,