• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600

egricay

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
kullanıyorum
arkadaşlar ben pa 600 zü yeni aldım ben buna mp3 yüklemek isdiyom ama kullanabilir alanı yani kaç mgbayt yerimiz var şimdiden tşk ederim

Cevap: pa600

üstadım mp 3 orga yükleyemezsin öyle kulanılmıyor usb den kaç gb olursa olsun usb deki mp3 leri çalacaksınız :)

ha set yüklemek istiyorsanız 96 mb yeriniz var zaten hazır setler ona göre ayarlı ama içinde hd yok o yüzden usb den direk okutacaksınız mp3 leri

nasıl yükleyemiyor bende pa600 var ben yükledim ustune ve gayet güzelde çalışıyor uzetindeki sd kart ne işe yarıyor. bide size tavsiyem kuçuk usbler var ondan alin ona yükleyin orgun üzerinde kalsin ben öyle yapıyorum 64gb usb aldım küçük olandan onuda kullanıyorum ayrıca sd kartda okuyor ordanda kullanabilirsin üzerinde cenin verdiği tr10 var onada atabilrsiniz.

Arkadaşlar olayı yanlış aksettirmeyelim 600 üzerinde mp3 ram ı var dosya çoğunluğuna göre mp3 sayısı düşer yada artar..saygılar. ...

Benmi yalnınış anladım bilmiyorum ama.Bende 600 ü yeni tanımaya başladım.cihazın kendi üstünde 1 gb lik kapasitesi var ister set ister mp3 ister dosya saklanabiliyor(kablu ile pc bağlantısından veri transferi mümkün)
yani 96 mb ram iin anlamı kaç mp3 çalabilir değil setleri ve diğer ayarları hafızada tutabilme özelliğidir.teşekkürler.

1 Gb => SD Kartın hafızası

arkadaşlar pa600 ün kullanıcıya ayrılan hafızası 96 mb. ayrıca setlerinizi yedekleyebileceğiniz ve mp3 gibi nevaleleri yükleyebileceğimiz DİSK in kapasitesi ise 1 gb. tır. burada bulunan set veya mp3 lere ulaşım daha kolaydır. yüklerken ve kaldederken flash bellekten daha hızlı işlem yapar. hepinize kolay gelsin.

Daha da iyi o zaman...