• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa600qt mi A2000 mi

Re: Cevap: Re: Cevap: Pa600qt mi A2000 mi

Adam 2 yıl önce 2200 e almış olsa 2 yıl kullanacak hem de ikinci elini daha pahalıya satacak gerçi satabilirse.İndirim yapılır da bu kadar mı yapılır ya:)

Amacım yardımcı olup doğru tercihi kendiniz bulmanız. Ben amatör bir kullanıcı olarak bir diğer amatör arkadaşın dilinden az çok anlarım. O yüzden her iki üründe nevale açısından işini fazlasıyla görür, bu küçük detay ise yarın öbür gün harcadığın zaman için tebessüm etmeni sağlar diye düşünerek yazıyorum.

Ancak konu öyle bir yere gidiyorki sanki bir yarışma programı olmuş. Ikna eden ödül falan alacak sanırım. Bu sebeple alacağın ürün şimdiden hayırlı olsun diyor konudan ayrılıyorum. En kullanıcısı birine Pa600 ile ilgili birşey sormak istersen artı ve eksilerini yazarım. :)

Cevap: Pa600qt mi A2000 mi

Bir de danışmak istediğim birşey var şimdi ben düz A2000 bir de emo set aldım diyelim usb bozulsu falan birşey oldu diyelim,nolacak para boşa mı gidecek.

Ben 5 tane a2000 değiştirdim son aldığım usb yandı emo ya yolladım yenisini gönderdi sağolsun !!!

Arkadaşlar A2000 aldım herkese çok teşekkürler

Hayırlı Olsun Doğru Seçimi Yapmışsın Pişman Olmayacaksın Anlamadığın Bir Şey Olunca Arayabilirsin.....

Ben a 2000 derim 2x i bırakıp a 2000 e döndüm 6 ay oldu..yok böle sorunsuz bi cihaz ve saund...

Hayırlı olsun ben çoğu zaman bas&davul ve altyapı çalıyorum. Bende de pa900, or700v2plus ve yamaha mox6 sinti var. Emin ol hepsinin yeri farklı bende korgun pratikliği ve istediğin şeyleri tek tek yükleyip silme durumları, fakat buna karşılık or700ün davul kitleri, bas gitarları, mox6 nın piyanoie.piano,gitar tonları çok güzel ama tabi ben pa600le a2000 arasında kalsam keyfimce çalacak olsam a2000 alırdım fakat piyasaya yönelik veya ilerde satma düşüncem olsa pa600 alırdım yalnız 2700 tlye de usbli a2000 kesinlikle kaçmazdı doğru bi karar vermişssin. Tekrar hayırlı olsun güle güle kullan.