• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa600qt set yüklerken

mesut3452

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Enst.
korg pa3x pro
merhabalar arkadaşlar ..uzun süredir forumdan uzak kaldım. şimdi tekrar bir pa600 satın aldım ve aranıza katıldım. şimdi forumda anlatıldığı gibi versiyon 1.21 yaptım factory reset dosyasıyla resette attım..
fakat orjinal c-e setide yüklesem başka sette yüklesem aşağıdaki mesajı alıyorum.bunun çözümünü bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim..

Ekli dosyalar

• 20160115_134710 (3).jpg
    20160115_134710 (3).jpg
    60.5 KB · Görülen: 231
Cevap: pa600qt set yüklerken

ayrıca c-e seti yüklediğimde ritmlerdeki perküsyonlar eksik yada ilginç bir şekilde çalıyor.

kart takılı mı arka kısımdaki kapağı tornavidayla açın büyük olasılıkla tr11 kart yok içinde,varsa da yerinden çıkarıp takın ve bu işlemi cihaz kapalıyken fişten çıkarıp yapın. ce set kilitlidir kart olmadan çalışmaz.

takılı çıkardım baktım korg tr 10 yazıyor..açdım kapadım çıkardım taktım...acaba klavyeyi güncelleyyeyim derken kartımı sildim..

Bu setin icinde kilitli usb lerden alinmis sesler ve ritimler oldugunu yaziyor,sikinti olmaz ok de kullan,sadece her orgu acip kapattiginda bu uyariyi verir..

teşekkürler..senin setide yükledim zaten..korg tr set hariç çoğu set hatasız çalışıyor uyarı veriyor ama çalışıyor.....tr set hatalı çalışıyor..önemide yok zaten pek beğendiğim bir set değil tr set..teşekkürler yardımın için..