• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 2+1 ses sistemi bağlamak

burhan36

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Selamünaleyküm. Ben dün hepsiburada sitesinden jak dönüştürücü ve mikrofon aldım. taktik ve 2 + 1 ses sistemi bağladım sadece sol hoparlör den ses geliyor. Kulaklık bile denedim yine aynı. yanlış birşey mi yaptım Ürün sitesi :

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Pa80 2+1 ses sistemi bağlamak

Selamünaleyküm. Ben dün hepsiburada sitesinden jak dönüştürücü ve mikrofon aldık taktik yine ses yok mikrofon da çalışmıyor yanlış birşey mi yaptım Ürün sitesi :

Orgu yeni mi aldınız. Daha önce herhangi bir ses tesisatına bağladınız mı. Anlattığınıza göre sizin orgunuzun çıkış katında problem görünüyor.

Orgu yeni mi aldınız. Daha önce herhangi bir ses tesisatına bağladınız mı. Anlattığınıza göre sizin orgunuzun çıkış katında problem görünüyor.

Yok şimdi mesela kulaklık bağladım fakat tek bi kulakta ses geliyor

O zaman kablonuzun mono yada sterio olmasını kontrol edin

Konu düzeltilmiştir tekrar okuyup cevaplarsanız sevinirim

Bu nasıl bi site kimse kimseye yardım etmiyor

Aleyküm selam. aldığınız jak dönüştürücüsüne baktım mono almışsınız pa80 nin kulaklık çıkışı stereo yanlış almışsınız hem kulaklığınız stereo olacak hemde jak. ekleyeceğim linke tıkla uçlarını karşılaştır.

kolay gelsin

Sürekli sitede olamıyoruz malum iş saati kimseye sitem etmeye gerek yok bence. Fırsat buldukça yardımcı olmaya çalışıyoruz saygılar

Sizin aldığınız dönüştürücü de kulaklıkta mono bu nedenle tek taraftan ses alıyorsunuz. hayırlı Cumalar