• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa80 (50) deki giris cikislar yardim

• Konbuyu başlatan akif058
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

akif058

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa50 sd, Baglama
selam,

Anfi icin bi konu daha acmistim kusura bakmayin sorumun cavabini tam alamamistim.

Simdi.Orgumunu arkasinda (pa50 sd ) baglanti yerleri
Midi: Thru
out
in
Assign PDl/SW

Damper

output: -right
-L/mono

Input: -rigt
-L / mono

Phones.

Simdi tek bildigim Phones den kulaklik takabildigim.. Ilk Sorum :eek:nun yerine büyük bi monitör taksam olurmu,, anfi takmadan yani.

ikinci sorum ise Sazimi orga bagliyabilirmiyim (kisa baglama, Esik alti, kuru saz)
yani direk Orga baska bi cihaz almadan (monitör, anfi)

tesekkür ederim

Akif

Cevap: pa80 (50) deki giris cikislar yardim

kardeş ilk once sen pa80 demişsin başta sonra pa50 demiş öncelikle açıklama yapayım pa80 de sazını direk olarak bağlyabilirsin mikrofon girişlerine yani 1 ve 2 ye ancak pa50 de öyle bi şansın yok mikrofon girişi yok. kulaklık girişende direk olarak monitörü takamazsın org kaldırmaz onu zaten onun için kullanılıyor amfiler. kolay gelsin..

cevabin icin cok tesekkür ediyorum..

pa 80 (50) yazdim cünkü 80 le 50 nin cogu seyleri ayni gidio..

Microfon girisi yok, yani Esik altili Saz "enstruman" olarak degilde normal microfon takilmis bi alet olarak gecio demek..

ama elektro Saz da bi sorun olmaz degilmi ?

bende pa 80 de var 50 de saz ı 80 e bağlıyabilirsin hatta arkada ses ayarı için 2 tane düğmeleri falan da var ben amfi kullanıyorum

evet hatta askerde bana zimmetli pa 80 vardı ona fişmenli saz bağlayıp şehit ailelerine eğlence yapmıştık