• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa80 deki gibi karta bağımlımı?

hakan-izmir

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 3x
arkadaşlarımdan yardım bekliyorum,2x pro almayı düşünüyorum. çok iyi olduğunu dinledim duydum ama merak ettiğim,pa80 gibi yine bir karata bağımlımı. yüklenen ritimler yine çalışmamazlık ediyormu.o set olur bu set olmaz....ne bileyim ,şu karat uygun midiler kullanır gibi problemleri var mıdır. satıcılar herşeye uygun diyor,ben kullanan arkadaşlara sormayı daha uygun buldum.2x pro nun sıkıntıları neler,vokal prosessör içeriyor mu? bilen arkadaşalrdan yardım bekliyorum,şimdiden teşekkür ediyorum. bütün arkadaşalrıma başarılar diliyorum...:eek:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: pa80 deki gibi karta bağımlımı?

abi 2x pro diyosun.kart mart işleri çok eskide kaldı.usb den seti yüklüyosun hiç elleme o on sene kalır öyle.istediğin ritmi sesi yükle kafana göre oyna.pa80 den sonra sana uçak gibi gelir.hafızası pa80 in 8 katı zaten kapasitesi daha ne olsun.midi kullanmana gerek yok çünkü mp3 board sayesinde bütün mp3 leri çalabiliyosun ve ayrıca çaldığını mp3 olarak kaydediyosun.

vokalizörü de var hemde öyle böyle değil çok güzel efekt ve tonlamaları olan bi vokalizör.

arkadaşlar çok teşekür ederim,faydanız oldu....

Toprak 3x den vazmi gectin :)
Suan tam 2x alma zamani herkes bir heyecala 3x alip satarken ;)
Kolay gele