• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa80 demolar <beğenmeyenlere gelsin

Cevap: pa80 demolar <beğenmeyenlere gelsin

besteler çok güzel yüreğine sağlık bence bu besteleri ünlü şarkıcılardan okuyan çıkar diye düşünüyorum.

besteler çok güzel yüreğine sağlık bence bu besteleri ünlü şarkıcılardan okuyan çıkar diye düşünüyorum.

bu eserleri senimi seslendirdin ali, yani şan bölümü sanamı ait? güzel çalışmalar..

söz ve müzik bana ait abi seslendiren ve aranjesini yapan baha aydoğan suat aydoğanın yiğeni şimdi pa800 kullanıyor 2005 2007 arasında bu kayıtları yaptırmıştım kardelen çiçeğim şarkısını senin ağzından dinlemek isterim vural abi saygılar

Beste, yorum, ses rengi kusursuz...Iyi arrange edilmiş.

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar bu demoları önceden de paylaşmıştım benim asıl değinmek istediğim konu org ayrımcılığı senin oyuncağın iyi benim oyuncağım kötü meslesi

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar bu demoları önceden de paylaşmıştım benim asıl değinmek istediğim konu org ayrımcılığı senin oyuncağın iyi benim oyuncağım kötü meslesi

Ayrımcılık kalite ile nitelik ile oluşan oluşması normal olan birşeydir. Önemli olan fiyat performans ve kullanım yeri ile amacıdır. Her zaman su örneği veriyorum biliyorsunuz; kaç kuruşa esasen kaç kuruş eden alet alınıyor olması önemlidir. Aletler arasında tabiki farklar oluşacaktır. Bu her teknolojik alette böyledir.

Roland bk-5 , A2000, Pa900 gibi son donemin gozdeleri arasında illa ki fark vardır zaten fiyatları da farklıdır. Fakat bu cihazlar profesyonel klavyelerdir ve hepsi birer sahne aletidir. Geriye kalan sadece kullanıcının ekstradan ne isteyecegidir. Ona göre tercihini yapacaktır. Bunun dışında 5 para etmez gibi 1 laf edip tamamen yok saymak yanlış olur. 3 kuruşa 2 kurusluk alet denebilir. Mesela ben bk5 icin 3 kuruşa 5 kuruşluk alet diyorum.

Ancak pa80 içinde yapılan yorumların sadece laf olduğunu düşünüyorum. Profesyonel bir alet fakat çok eski olduğu için nitelik anlamında çok eksiği oluştu çok geri kaldı. Ilanlarda da goruyorum 2000 lira falan yazmışlar. Yazdılar diye piyasası o demek değil. Çok mecbur kalmadiktan sonra kimsenin o parayı vereceğini düşünmüyorum. Şöyle açıklayayım. Şimdiki aletlerde işimiz daha çok klavye kısmı ile çünkü her türlü kolaylik var kısayollar var ozellikler var. Eski aletlerde ise çalma esnasında aynı şeyi yapmak için klavye kısmından daha çok diğer elde kontrol panelinde gezmek zorunda kalıyor. Bu da hem yorucu hemde müzik kalitesi anlamında eksiklik yaratıyor diye düşünüyorum. Yani onunla ugrasacagina başka bir özelliği devreye sokup veya aktif edip daha güzel bir müzik keyfi oluşturulabilir. Anlatabiliyor muyum?

Mobil olarak doğaçlama yazdım. Uzun olmuş olabilir kusura bakmayın. :)

2005 yılında 0 pa80 aldı 8 tane arkadaşım ben ozaman sadece söz yazıyodum hepsi orgu 0 layıp yeniden yazdılar ritimleri o dönemde kimse kimseye bişey göstermiyodu kaçkere neyemekler ısmarlandı şimdi herşey var piyanist yok buda teknolojinin getirdiği bişey 100 piyanist in 90 nında laptop var adam 10 numara piyanist laptop tan çalıyo keşke teknoloji bukadar ilerlemeseydi diyorum bazen

söz ve müzik bana ait abi seslendiren ve aranjesini yapan baha aydoğan suat aydoğanın yiğeni şimdi pa800 kullanıyor 2005 2007 arasında bu kayıtları yaptırmıştım kardelen çiçeğim şarkısını senin ağzından dinlemek isterim vural abi saygılar

mümkün olsa bende yorumlamak isterdim gerçekten. neyse biraz dinleyip belki bi yola çıkılabilir. böyle düşünmene sevindim ali bu yorumun için teşekkürederim kardeşim

arkadaşlar bugünlerde yine marka model fanatikli başladı piyanistlikten öte dinleyiciyim akor makam pek bilmem kaç kişi doğru düzgün makamları biliyo kaç kişi doğru akor basıyo forumun demolar bölümünden takip ediyorum cihazları yerden yere vurmalar eksik olmuyor bu yüzden 2005 2007 arası aranje yaptırdığım pa80le yapılmış beste çalışmalarımı paylaşıyorum pa80 8mb kart ile artık oturup kafanızı kırın sanat icra edin kimse bu sözümü lütfen üzerine alınmasın kırılıcak gücenecek bi durum yok

Pa 80 e olumsuz elestrı yapanlara soruyorum bır dugunde kaç çeşit ritm kullanıyorsun ?
Cevap 2/4 4/4 9/8 vahde

elinde hangi cihaz var ?
Cevap Pa 3x

yan mahalleye gıtmek için çift katlı otobüs kiralamak gibi bişiy yani :)
inan bana çalmayı bilen için pa 80 harika otesi bişey
kim nederse desin bu yaz Pa80 alıyorum
iyi çalısmalar ve Ellerine saglık üstadım

Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için. Vural abi senden dinlemek istiyorum sana çok yakışıcak