• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 ekrani çok parlak (düzelir mi )

yalcin6

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron xd9
Arkadaslar bugun pa80 nin icini temizlemek icin açtım, sonra kapattim. Ekranda hic bir sorun yoktu. Simdi ustten bakinca ekran o kadar parlakki yazilar net okunmuyor ama oturRarak belli bi acidan bakarsaniz ekrana hic bir sorun yok...yalnizca elektrikli supurge ile toz cekmistim:( boyle bir sorun geldimi basiniza, nasil duzelir

Cevap: Pa80 ekrani çok parlak (düzelir mi )

Pa80 nin ekrana tepeden bakinca net gorunmuyor mu ? Oturarak ekranina belli bir aciyla bakinca cok net...

Kimsenin başına gelmemiş galiba ama şöyle tarif edeyim : sanki kontrast ayari çok açılmış gibi parlak...biliyorum kontrast ayari yok pa80 nin ama bunun bir çözümü var mi lütfen

Kimsenin başına gelmemiş galiba ama şöyle tarif edeyim : sanki kontrast ayari çok açılmış gibi parlak...biliyorum kontrast ayari yok pa80 nin ama bunun bir çözümü var mi lütfen

Cihazın besleme güç kaynağı katında küçük potans var. Onu çok hafifçe çevirerek ekranın kontrasını ayarlaman gerekir oturuş şekline göre. Eğer yanlış bir ayar veya kontrolsüz yaparsan cihazı öldürme şansın olabilir. Bence çok iyi bir elektronikçiye yaptır bu işlemi.

Anladim. Ekran deyince hic bir tamirci acmak istemiyor daha kötü yaparimda elimse patlar diye...yinede bu soylediginizi kendim degil bir org tamircisine yaptirayim, tesekkurler.

bana gönderebilirsen yaparım. pa80 den korkan , pa80 ekranı olsun :) 0532 7382856 arayabilirsin.