• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa80 formatlamadan kartta bacup yüklemek

dorak28

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaşlar daha önce yapmıştım ama unuttum orga format atmadan karttaki ritimleri nasıl değiştiririz ?

Cevap: pa80 formatlamadan kartta bacup yüklemek

Kart da ki mi Orga Yüklenen Set te ki mi ?

Önce Org üzerinden Kartına format at sonra
DİSK> ULİLİTES > PAGE 11 e gel Kart BACKUPLARI nın olduğu Klasörü eeğer Harddiskten yükleyeceksen seç Disket ten yükleyeceksen 1 nolu disketi orga tak ve F1 den HD veya Disketi seç F2 ile onaylaEnter/yes yap çıkan mesajı F4 basarak onayla Working 0% çıkınca bekle ve 100%oluncaya kadar sakın orgun fişini çekme Power den kapatma elektrik kesilmesin yoksa kartın bozulur eğer iptal edecek isen Exınt ile çıkmaya çalış disket ten yüklemelerde 1. disket bitince sırası ile diğer disketleri tak enter de devam et. Kolay gelsin Saygılarımla,

tşk ederim yanıtınız için orgun ritimlerini silmeden kartı formatlamak istiyorum

kartınızı formatlamadan başka bi set yüklediğinizde orgunuz ritimleri çalmaz seslerin bazılarını çalmaz kart ve set aynı anda çalışır çünkü kullandığınız her set farklı kit ve soundlar kullanır onun için tavsiyemiz değişik set dosyalarını yüklerken kartınızı formatlayarak o setin sahibine ait kart dosyasını yükleyin aksi halde belirttiğim gibi orgunuzda bulunan bazı sesler farklı sound kullanır ses alamazsınız ritimleriniz düzgün çalmaz saygılarımla