• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa80 harddiske BACKUP yükleme ?? (Acil Yardım lütfen..)

• Konbuyu başlatan mfsert
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 5K

mfsert

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
****BABA PA800****
HDD li PA80 klavyem var, Backupı direk disketten değil de HDD den yapmak istiyorum ama bunun için önce disketten HDD ye backupları yüklemem lazım.. Bunu bir türlü beceremedim saatlerdir uğraşıyorum olmuyor ya :(

Cevap: pa80 harddiske BACKUP yükleme ?? (Acil Yardım lütfen..)

kendim hallettim teşekkür ederim..

Moderatör tarafında düzenlendi:

güzel kardeşim nasıl yaptığını burda anlatsan da biz de faydalansak.aynı dert bende de var,hd nin içersini hangi tuşa basarak görüyorsun ve nasıl yükleniyor.bu konuda bayağı acemi sayılırım yani.alette hd var ama nasıl kullanıldığını bilemiyorum.bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim.saygılar....

usta songplay tuşuyla hdd yi görursun weya disk tuşuyla disk > 10 sayfaya gel new name crd seç kartın backubu hd ye kopyalanır tmm

songplay tuşuna basınca S1 ve S2 ile başka yazılar çıktı.hd içeriği bu bu yazıları tıklayınca mı görecez.daha net bilgi verilirse anlama imkanı olacak.sadece songplay tuşuna basmakla hd içeriği görünmedi yani.konuya fransız olduğum için işlemin neticesine kadar yapılacak işlemin tek tek anlatılması lazım.ondan sonra da hd ye set,ritim vs nasıl yükleneceği de böyle anlatılırsa problem kalmayacak.öğrensem ben herkesin nasıl kolayca bu işi yapacağını yazacam.saygılar....