• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 pıtch bend yukarı ayarı

piyanist_akrep

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Arkadaşlar Merhaba,
ROLAND'dan KORG PA80'e geçiş yaparak KORG'u öğrenmeye çalışıyorum, adapazarı sakarya çiftetellilerinde pitchbend yukarı kaldırılarak meyan verilir, ancak PA80'de istediğim meyanı duyamıyorum. Pitcbendi yukarı kaldırdığımda daha iyi bir meyan duyabilmek için yukarı pitchbend ayarını nasıl yapabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Cevap: Pa80 pıtch bend yukarı ayarı

Arkadaşlar Merhaba,
ROLAND'dan KORG PA80'e geçiş yaparak KORG'u öğrenmeye çalışıyorum, adapazarı sakarya çiftetellilerinde pitchbend yukarı kaldırılarak meyan verilir, ancak PA80'de istediğim meyanı duyamıyorum. Pitcbendi yukarı kaldırdığımda daha iyi bir meyan duyabilmek için yukarı pitchbend ayarını nasıl yapabilirim. Şimdiden teşekkürler.

pa80 kullanıcıları yardımcı olacaktır.. ama roland daha iyi meyan atıyor :) korg pa80 işte öyle :)

Koskoca forumda bu ayarı bilen bir tek kişi bile yok hayret ettim vallahi...

PA - 80 de maalesef öyle bir şey yoktur bilgilerinize,

Korg PA80'de yukarı pitchbend ayarı olmaz mı? 2000 li yılların başında az mı sakarya çiftetellisi çaldım. O zaman ayarını orgun sahibi yapardı, o arkadaş yok artık.

Korg PA80'de yukarı pitchbend ayarı olmaz mı? 2000 li yılların başında az mı sakarya çiftetellisi çaldım. O zaman ayarını orgun sahibi yapardı, o arkadaş yok artık.

Madem vardı da niye sordunuz ? :)
Gerçekten de ben öyle bir şey görmedim olacağını da zannetmem. Kolay gelsin Saygılarımla,

Buldum pitch ayarını arkadaşlar teşekkür ederim ilginize :) Konu kapanmıştır.