• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

PA80 ritim yardımı

emre şener

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
kemençe
Arkadaşlar merhaba,
Yaklaşık 3 ay önce başlangıç olarak PA80 cihaz aldım. Cihazım tamamen türk ritimleri ile gırtlak dolusu fakat aldığım kişinin yöre tercihi dolayısı ile cihazımda 9-16 ritmi yok. Forumda baktım ama net olarak bulamadım veya ben anlayamadım.
Sormak istediğim soru şu. Disketten bu ritmi açabilir miyim? Eğer mümkünse bu disketteki ritmi orguma nasıl yükleyebilirim?
Şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar merhaba,
Yaklaşık 3 ay önce başlangıç olarak PA80 cihaz aldım. Cihazım tamamen türk ritimleri ile gırtlak dolusu fakat aldığım kişinin yöre tercihi dolayısı ile cihazımda 9-16 ritmi yok. Forumda baktım ama net olarak bulamadım veya ben anlayamadım.
Sormak istediğim soru şu. Disketten bu ritmi açabilir miyim? Eğer mümkünse bu disketteki ritmi orguma nasıl yükleyebilirim?
Şimdiden teşekkürler
Evet açabilirsiniz Ama Set uyumlu olmalı. yoksa bozuk çıkar..

Nasıl açıyoruz disketteki ritmi ?

Disketten doğrudan ritim okumaz, alet tam doluysa bir ritmin yerine yüklemeniz gerekir. Cihazda yüklü set ile ritim uyumlu olmalı.