• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa80 ugo kart ve seti

Cevap: pa80 ugo kart ve seti

çoook teşekkürler kardeşlerim sağolun

Tşkler set için admin

bu seti yükledim sesler düzgün çalışmıyor ama ritimler on numara

arkadaşilar ben bu seti birtürlü yukleyemedim karta yuklemek için selecte basıyorum hiç bir faaliyet yok yani bir türlü yükleyemedim bir yardımcıolursanız cok sevinirim

arkadaşilar ben bu seti birtürlü yukleyemedim karta yuklemek için selecte basıyorum hiç bir faaliyet yok yani bir türlü yükleyemedim bir yardımcıolursanız cok sevinirim

Arkadaşım önce kartına BACKUP ları yükleyeceksin sonra seti karta değil, Orga yükleyeceksin ondan sonra çalışır Kolay gelsin Saygılarımla,

sayın Tekinoğlu abicim cok sagolasın

abicim yalnız dediğinizi yapıyorum backupları karta yuklemek istiyorum sayfa 11 card restoreye gelip selectte bastıgımda hiç bir işlem olmuyor istediğim diğer bütün setleri rahatlıkla yüklüyorum ama sadece bu sette ugo sette backupları yukleyemiyorum kartı siliyorum ondan sonra backupları yuklemeye çalışıyorum olmuyor ugo setin kendisimi kilitli neden olmuyor anlamıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

demek istediğinizi biliyorum zaten önce backupları karta yukluyorum sonra seti orga yukluyorum

Pa80 ugo kartı paylaşabilecek dostlar yokmu? Büyük ricam olur.

Arkadaşlar karta UGO Seti yükleyemiyorum deyip duruyorsunuz yanlış yanlış vede yanlış, SET Orga, BACKUP karta yüklenir. Önce sap ile samanı birbirinden ayırt etmek lazım. Birde BİN dosyası var buda BACKUP tur lakin bunuda ancak uyumlu bir leptap ile MCE programı ile karta yükleyebilirsiniz. Bende UGO Kartı ve Seti yoktur daha önceki paylaştığım link de alıntı idi benim paylaşımım değil idi bilgilerinize,