• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Pa80 yada Pa800 arıyorum

• Konbuyu başlatan Çetin
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 3K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çetin

Administrator
Yönetici
Administrator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa800
Evet arkadaşlar evde hobi amaçlı kullanacağım makul fiyata temiz sorunsuz bir pa80 yada 800 arıyorum,makul fiyat çünkü bu işten kesinlikle ticari bir getirisi olmayacak satarkende bana zarar ettirmeyecek bir fiyat.Ticari getirisi olsa zaten 3,e 5,e bakmam nasılsa bir programda bunu karşılar.Piysa 2 el fiyatları belli ,ben bunun altında acil satmak isteyenlerden bir cevap bekliyorum,mesela dükkancılara vereceği fiyatın biraz üstünde bir fiyata.kocaeli istanbul yada bursa olursa elden alabilirim yoksa alış veriş için gitti gidiyor alışveriş sitesi gibi bir siteden alışverişi yapıcam,iki tarafında sıkıntıya düşmemesi için.Teklifleriniz için bana özel mesaj atabilir yada buradan yazabilirsiniz,herkeze teşekkürler...

hayırlı olsun çetin umarım bulursun.

Cevap: Pa80 yada Pa800 arıyorum

hayirli olsun Cetin biraz arastirman lazim aleti gormeden sakin alma

Kardeş ben satıyorum pa 800
fiytı 4200 uyarmı
sıfır alet

Kardeş ben satıyorum pa 800
fiytı 4200 uyarmı
sıfır alet

Şakamı yapıyosun,bu tarz teklifte bulunacaklar yazmasın boşuna,yukarıda yazdıklarımı okumadın galiba.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Moderatör tarafında düzenlendi:

hayırlı olsun işallah bulursun cetin gel ortayı bulalım seninde pa 800 olsun

merhaba kardeş bende çok temiz pa 80 var sıfır ayarında alet 32 lik kartı var bide hardsik var 40 gb acil satlık ararsan yardımcı olabilirim 0539 306 91 50 bekliyorum kardeş

merhaba kardeş bende çok temiz pa 80 var sıfır ayarında alet 32 lik kartı var bide hardsik var 40 gb acil satlık ararsan yardımcı olabilirim 0539 306 91 50 bekliyorum kardeş

Nerde oturuyorsun ne kadar istiyorsun bana özel mesaj atarmsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...