• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa80 yardim

onur4545

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa80
Ustadlarim ses atamasi yaparken perkisyonlar gitti rithimler geliyo ama davul ve ziller yok...orgu ilk actimda Ac.piano yazan kisimda empty yazip bi sure sonra elektro tiz yaziyodu simdi empty yaziyo o sekilde kaliyo ne yapabilirim...saygilar

Biraz daha detay verirmisin, tam olarak ne yaptın? Ritim yazma modundamı yaptın bu işlemleri veya style play modundan track select mi yaptın mesela. Save ettinmi? Ritmin eski hali diskette veya hard diskte varsa yeniden yükleyebilirsin.

Cevap: pa80 yardim

Style play modunda 2/4 seciliydi 1ses bankasinin tusu tutukluk yaptigi icin icerisindeki elekro baglaayi f tuslarina atayim dedim write tusuna bastim sonra ekrandan secimi yapip enter yaptim fault falan biseyler yazdi ama tum rithmlerde ayni sekilde oldu ziller davullar gitti yani..

Acilista wait yazip elekro tiz yazan yerler de empty yaziyor...

Muhtemelen çok kullanılan bir davul kitini sildin. Kitleri setten tekrar yüklemeyi dene. Olmazsa ritimleride baştan yüklemen lazım. Böyle durumlar için sık sık backup almak gerekiyor. Yakın zamanda backup aldıysan yükle gitsin derim.

Eğer doğru anladiysam kartın içinden setin bir bölümü gitmiş. Bende de aynı durum olmuştu sahnede. Kartını formatlatip aynı seti yukletirsin sorun kalmaz

En dogrusu o olucak...aslinda bisey silmedim elekrobaglamayi atinca sesler kisildi gibi oldu bende acip kapattim sonra dedigm ziler davullar gitti..nese cok teskkurler karti bi formatlattiralim yeniden set yuklettirelim ozaman...saygilar

Fabrika ayarlarına dönüp seti tekrar yükledinizmi? Bu işlemi yaptıktan sonra (veya öncede olur) kartın içerisindeki sample'ları kontrol edin bence. Farklı bir sorunda olabilir.

Cevap: Re: pa80 yardim

Kardeş onun sıkıntısını bende yaşadım birşey yüklenirken orgu kapatırsan HERRRRRŞEEEEEYY gider. Bu konuda yapabileceğin tek şey yeni kart almak.